COLECTIVUL CLINICII

Medic sef sectie: Prof.Dr. Dobreanu Minodora – medic primar

Asistent sef sectie: Aruste Doinita

 

Str. Dr. Gh. Marinescu nr. 50, cod: 540136, Tîrgu Mures, Mures

 

LISTA PERSONALULUI MEDICAL

Cladire str. Gheorghe Marinescu nr.50
LABORATOR ANALIZE MEDICALE CU PUNCTE DE LUCRU
PUNCT LUCRU BIOCHIMIE
1967 DOBREANU MINODORA MEDIC PRIMAR SEF LABORATOR MEDICINA DE LABORATOR S
1968 FODOR MARTA ANDREA MEDIC PRIMAR MEDICINA DE LABORATOR S
1969 ENE CORINA BIOLOG PRINCIPAL BIOLOGIE S
1970 CSATH MARIA BIOLOG PRINCIPAL BIOLOGIE S
1971 ARUSTE DOINITA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL SEF LABORATOR PL
1972 BIRO ANDREA MARIA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
1973 CHIPER SORINA MIHAELA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
1974 GORUN DACIANA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
1975 MIHESAN MARIA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
1976 MURESAN CAMELIA ADRIANA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
1977 POPTAMAS MARIANA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
1978 STEFAN SIMONA FLORINA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
1979 BAKOS ENIKO ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
1980 CHIRILESC MIHAELA ASISTENT MEDICAL LABORATOR PL
1981 HINCS CSILLA ASISTENT MEDICAL LABORATOR PL
1982 MILASAN GEORGETA INGRIJITOARE G
1983 ROSCA CRINA LAURA INGRIJITOARE G
PUNCT LUCRU BACTERIOLOGIE
1984 BILCA DOINA  VERONICA MEDIC PRIMAR MEDICINA DE LABORATOR S
1985 SZEKELY EDITH MEDIC PRIMAR MEDICINA DE LABORATOR S
1986 TOMA FELICIA MEDIC PRIMAR MEDICINA LABORATOR S
1987 VAS KRISZTINA ESZTER MEDIC SPECIALIST MEDICINA DE LABORATOR S
1988 SULAR FLOREDANA LAURA MEDIC SPECIALIST MEDICINA DE LABORATOR S
1989 BEREI HAJNAL SARA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
1990 BLAGA CRISTINA CORINA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
1991 BOLD ELENA AURELIA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
1992 CIURBA RODICA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
1993 COZMA MIHAELA LILIANA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
1994 GAGYI EVA IBOLYA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
1995 GORCEA CAMELIA CORNELIA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
1996 HARPA ANCA MARIA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
1997 LOKODI PIROSKA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
1998 MURESAN BERECZKI REGINA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
1999 PANTEA ANA MARIA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
2000 SZASZ EMMA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
2001 TAMAS IBOLYA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
2002 URCAN ELENA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
2003 PADURARIU MIOARA ASISTENT MEDICAL LABORATOR PL
2004 GOGA HAJNAL INGRIJITOARE M
2005 SIMPETREAN AURICA RODICA INGRIJITOARE M
PUNCT LUCRU  HEMATOLOGIE
2006 BACAREA ANCA MEDIC PRIMAR MEDICINA DE LABORATOR S
2007 DORCIOMAN BOGDANA RODICA MEDIC PRIMAR MEDICINA DE LABORATOR S
2008 MOLNAR ENIKO MEDIC PRIMAR MEDICINA DE LABORATOR S
2009 SZASZ IZABELLA EVA MEDIC PRIMAR MEDICINA DE LABORATOR S
2010 DEMIAN LILIANA DANIELA BIOLOG PRINCIPAL BIOLOGIE S
2011 POP NICOLETA DORA BIOLOG PRINCIPAL BIOLOGIE S
2012 ALDEA ELENA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
2013 DURAN DANIEL EUGEN ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
2014 OROIAN RODICA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
2015 OROSZLAN ERZSEBET ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
2016 VARGA GYONGYI ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
2017 ZAJZON ROZALIA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
2018 CASVEANU SIMONA IRINA ASISTENT MEDICAL LABORATOR S
2019 MAKKAI MARGIT EVA INGRIJITOARE G
2020 MOLDOVAN MARIA INGRIJITOARE G
PUNCT DE LUCRU AMBULATORIU INTEGRAT ADULTI
2021 TRUTA ANDREEA MEDIC PRIMAR MEDICINA DE LABORATOR S
2022 PASZTOR MIRELA ASISTENT MEDICAL LABORATOR PL
PUNCT DE LUCRU AMBULATORIU INTEGRAT COPII
2023 CHIRILA MARINELA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
2024 GHEORGHE MONICA ELISABETA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
PUNCT LUCRU SPITAL
2025 OPREA OANA ROXANA MEDIC SPECIALIST MEDICINA DE LABORATOR S
2026 HUTANU ADINA MEDIC PRIMAR MEDICINA DE LABORATOR S
2027 ALEXANDRU ANCUTA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
2028 BRASSAI TEREZ ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
2029 CONTIU CARMEN LACRAMIOARA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
2030 GAINAR LENUTA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
2031 OSZ ERIKA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
2032 POPA CRISTINA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
2033 SANDOR MARCELA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
2034 SZATMARY FRANCISC ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
2035 TOTH EVA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
2036 TOTH MONIKA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
2037 MAGYOROSI ELENA JENI ASISTENT MEDICAL LABORATOR PL
2038 ULESAN ANDREEA MONICA ASISTENT MEDICAL LABORATOR PL
Cladire str. Revolutiei nr. 33
PUNCT LUCRU MEDICINA INTERNA III
2039 NAGY ATTILA MEDIC PRIMAR MEDICINA DE LABORATOR S
2040 ENACHE LIVIU SORIN MEDIC PRIMAR MEDICINA DE LABORATOR S
2041 ARDELEANU RAMONA MARIA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
2042 CALUGAR CARMEN MARIA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
2043 JITARU MIHAELA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
2044 NATEA DANIELA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
2045 SZASZ ZSUZSA IBOLYA ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL LABORATOR PL
2046 ULESAN MARIA INGRIJITOARE M
Cladire str. Revolutiei nr. 33
PUNCT DE LUCRU HEMATOLOGIE – TRANSPLANT
2047 KAKUCS ENIKO MEDIC PRIMAR MEDICINA DE LABORATOR S
2048 KOPECZI JUDIT BEATA MEDIC PRIMAR MEDICINA DE LABORATOR S