SALARII

Salarii nete iunie 2017

Sursa de finantareSectiaFunctiaSalariu net valoarea minima sau unica (lei)Salariu net valoarea maxima (lei)
ASIGURARIComitet DirectorMANAGER8492
DIRECTOR FIN CONTABIL5796
DIRECTOR MEDICAL7956
DIRECTOR DE INGRIJIRI4584
ASIGURARISectii cu specialitati chirurgicale          ( exclusiv Clinica de Ortopedie si Traumatologie I)ASIST MED (PL)16693075
ASIST MED DEB (PL)14051932
ASIST MED (S)22252614
ASIST.MED.DEB (S)14711993
ASIST MED PR (PL)21393592
ASIST MED PR (S)14843980
ASIST MED PR (SSD)24393249
ASIST MED PR SEFA (PL)24692737
ASIST MED PR SEFA (S)3576
BRANCARDIER8871763
INFIRMIERA7332133
INFIRMIERA DEB13751920
INGRIJITOARE6882034
MEDIC PRIMAR2717605
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE26855829
MEDIC REZ.AN IV9911273
MEDIC REZ.AN V8421872
MEDIC SPECIALIST4315158
MOASA (S)23012846
MOASA PR (S)34404273
MUNCITOR CALIFICAT I2064
PSIHOLOG SPECIALIST1357
REG MED15481614
REG MED PR16371956
REG.MEDICAL DEB17471764
TEHN.DENT. S1684
SORA MED PR SS2244
ASIGURARICl. Ortopedie si Traumatologie IASIST MED (PL)20262490
ASIST MED DEB (PL)18721888
ASIST MED PR (PL)26873336
ASIST MED PR SEFA (PL)2722
BRANCARDIER6161564
INFIRMIERA13632049
INFIRMIERA DEB1623
INGRIJITOARE14421922
MEDIC PRIMAR548607
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE8634
MEDIC SPECIALIST503085
REG MED1475
ASIGURARISectii cu specialitatii medicaleASIST MED (PL)18323411
ASIST MED DEB (PL)15292495
ASIST MED PR (PL)2234773
ASIST MED PR (S)6593826
ASIST MED PR SEFA (PL)1713542
ASIST MED PR SEFA (S)31493424
ASIST.MEDICAL PRINC.COORDONATOR (PL)3155
ASISTENT MEDICAL (S)18082881
ASIST MED DEB (S)13502271
ASISTENT MEDICAL PR (SSD)28274461
BRANCARDIER11331927
FIZIOKINETOTERAPEUT SPECIALIST2114
INFIRMIERA2773038
INFIRMIERA DEB14512090
INGRIJITOARE1332560
KINETOTERAPEUT PR2398
MEDIC PRIMAR337347
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE35937160
MEDIC REZ AN III2760
MEDIC REZ AN IV3492601
MEDIC REZ AN V7532082
MEDIC SPECIALIST1025244
PROF CFM PR1946
PSIHOLOG PR30083085
REG MED14151676
REG MED PR9601938
REG.MEDICAL DEB12711372
SORA MED PR2211
ASIGURARISectii si compartimente specialitatea  ATIASIST MED (PL)31234193
ASIST MED DEB (PL)26343293
ASIST MED (S)31413732
ASIST MED DEB (S)2446
ASIST MED PR (PL)8644894
ASIST MED PR (SSD)36274376
ASIST MED PR SEFA (PL)3272
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL COORDONAT  (PL)34164202
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)38195247
BRANCARDIER21972827
FIZIOKINETOTERAPEUT2653
INFIRMIERA13252945
INFIRMIERA DEB19432744
INGRIJITOARE1322746
MEDIC PRIMAR8467609
MEDIC PRIMAR COORDONATOR41136982
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE7154
MEDIC REZ.AN III6413574
MEDIC REZ.AN IV22253671
MEDIC REZ.AN V3858
MEDIC SPECIALIST9695690
REG MED PR2824
REG.MEDICAL2447
SUBINGINER I2178
ASIGURARISectii si compartimente specialitati paracliniceASIST MED (PL)17723047
ASIST.MED.DEB.PL.2149
ASIST. MED. DEB (S)1708
ASIST MED PR (PL)21573423
ASIST MED PR SEFA (PL)28302983
BIOLOG PRINCIPAL12943444
FIZICIAN PRINCIPAL3044
LABORANT PRINCIPAL1914
INGRIJITOARE12781564
MEDIC PRIMAR3315180
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE48395227
MEDIC REZ.AN IV1240
MEDIC SPECIALIST10143848
MEDIC SPECIALIST – SEF SECTIE4603
REG.MEDICAL1590
REG MED PR14861918
ASIGURARIAmbulatoriu de specialitateASIST MED (PL)18322156
ASISTENT MEDICAL DEB (PL)15301946
ASISTENT MEDICAL DEB (S)1354
ASIST MED PR (PL)10933254
ASIST MED PR (S)3301
ASIST.MEDICAL PRINC.SEF (PL)2492
ASIST.MEDICAL PRINC.COORDONATOR (PL)2144
ASISTENT MEDICAL (S)1897
INGRIJITOARE10851291
MEDIC PRIMAR19706009
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE3873
MEDIC SPECIALIST14862767
MEDIC SPECIALIST COORDONATOR3233
FIZIOKINETOTERAPEUT DEB13851541
PROF CFM PR19392447
PSIHOLOG PR2300
REG MED PR16961784
REG.MEDICAL DEB1271
REG.MEDICAL12031613
ASIGURARIBlocurii operatoriiASIST MED (PL)24913390
ASISTENT MEDICAL (S)26633540
ASISTENT MEDICAL DEB (PL)2754
ASISTENT MEDICAL DEB (S)17541837
ASIST MED PR (PL)15934008
ASIST MED PR (SSD)30333118
ASIST.MEDICAL PRINC.SEFA(PL)31873426
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)19254139
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL SEF  (S)4131
BRANCARDIER17031849
INFIRMIERA7982552
INFIRMIERA DEB14952515
INGRIJITOARE17172266
SORA MED.PRINCIPALA2971
ASIGURARIServiciul de Anatomie PatologicaASIST MED PR (PL)27027530
AUTOPSIER51275258
INGRIJITOARE26812683
MEDIC PRIMAR31911156
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE11325
MEDIC SPECIALIST4785073
REG MED PR40594289
ASIGURARIStomatologiiASIST MED PR (PL)1955
INGRIJITOARE11781234
MEDIC PRIMAR21144111
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE4240
MEDIC SPECIALIST3050
REG MED PR15011554
TEHN.DENT.PRINC.PL20492364
ASIGURARILaboratoare de explorari functionaleASIST MED (PL)16292050
ASIST MED PR (PL)11402351
ASIST.MEDICAL PRINC.SEFA(PL)2610
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)27482750
INGRIJITOARE12161348
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE4841
MEDIC SPECIALIST5236
MEDIC PRIMAR4495
ASIGURARIFARMACIAASIST.FARMACIE PR (PL)17682252
ASIST.FARMACIE PR (SSD)2137
ASIST.FARMACIE (PL)1610
FARM.PRIM.SEF4650
FARMACIST PRIM48694903
FARMACIST2827
INGRIJITOARE11731213
OPER. CALCULATOR I1715
REG.MED.PRINCIPAL16661747
REG.MEDICAL1694
ASIGURARIStatia de SterilizareASIST MED PR (PL)23212545
ASISTENT MED DEB (PL)1844
ASISTENT MEDICAL (PL)2734
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL SEF (S)3292
INFIRMIERA13351644
ASIGURARIServiciul de Supraveghere si Control al Infectiilor NosocomialeAGENT DDD13591659
ASISTENT MED. ( PL)1513
ASIST MED PR (PL)23812523
MEDIC PRIMAR-SEF SERVICIU4885
MEDIC PRIMAR22014846
ASIGURARIStatia de Hemodializa si Statii de TransfuziiASIST MED (PL)28553401
ASIST MED PR (PL)28854036
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)4535
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (SSD)24123920
INFIRMIERA17431809
INFIRMIERA DEB1783
INGRIJITOARE1137
MEDIC SPECIALIST12574913
REG MEDICAL2209
PSIHOLOG SPECIALIST3525
ASIGURARIUrgenta si Birou evidenta Internari-externariBRANCARDIER11531348
INFIRMIER9471489
REG.MED.PRINCIPAL23292451
REG.MEDICAL20552251
ASIGURARIPERSONAL TESA SI MUNCITORIARHIVAR I1570
ASIST MED PR (PL)22552927
ASISTENT MEDICAL (PL)2043
ASISTENT MEDICAL DEB  (PL)2476
CASIER1383
CONSILIER JURIDIC I A26552800
CONSILIER JURIDIC DEB1509
CONTABIL IA17541888
ECONOMIST DEB1587
ECONOMIST I22362290
ECONOMIST IA14882808
ECONOMIST II18031887
FUNCTIONAR  I1772
INGINER I2280
INGINER IA24502811
INGRIJITOARE11982051
INSPECTOR SPEC I26612739
INSPECTOR SPEC. II2230
MEDIC PRIMAR21982355
MUNCITOR CALIFICAT I6172220
MUNCITOR CALIFICAT II12491951
MUNCITOR CALIFICAT III12011940
MUNCITOR CALIFICAT IV5601873
MUNCITOR NECALIFICAT10871440
OPER. CALCULATOR II1564
POMPIER I16971907
PORTAR  II16513237
PORTAR I1441907
PSHIOLOG PRACTICANT2316
REFERENT I S26572805
REFERENT II S20682287
REFERENT III S11561888
REG.MED.DEBUTANT13601443
REG.MED.PRINCIPAL8991763
SEF BIROU27482984
SEF ECHIPA MUNCITORI13422054
SEF FORMATIE MUNCITORI14241688
SEF FORMATIE POMPIERI1775
SEF SERVICIU33673646
SOFER II13832152
SPALATOREASA12691475
STAT.PRINC. MEDICAL1763
SUBINGINER I2052
TEHNICIAN IA1729
VENITURI PROPRIICompartimentul CultePREOT GR.II16461681
PREOT GR.I19172158
TRANSFERURIUPUASIST.MED.DEB.PL.21852869
ASIST.MEDICAL PRINC.SEFA(PL)5227
ASISTENT MEDICAL (PL)17785152
ASISTENT MEDICAL (S)29634839
ASIST.MED.DEB (S)23552622
ASISTENT MEDICAL (SSD)3453
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (LS)3331
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)33836508
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (SSD)49545210
ASISTENT SOCIAL3649
ASISTENT SOCIAL (S)4009
ASISTENT SOCIAL PRINCIPAL (S)51355894
BRANCARDIER8892511
INFIRMIER18212626
INFIRMIER DEB21902254
INGRIJITOARE19292614
MEDIC39175350
MEDIC PRIMAR65911225
MEDIC PRIMAR – SEF SECTIE9095
MEDIC REZ.AN IV14482029
MEDIC REZ.AN V15672854
MEDIC SPECIALIST4918028
OPER. CALCULATOR I2945
REG.MED.PRINCIPAL26423166
REG.MEDICAL25442921
REG.MEDICAL DEB26813036
SOFER AUTOSANITARA II20002961
TRANSFERURICabinet medicina sportivaASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)19602008
INGRIJITOARE1205
MEDIC PRIMAR19763948
TRANSFERURIC.S.M. copiiASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)31753268
MEDIC PRIMAR58695901
MEDIC PRIMAR-SEF5794
PSIHOLOG PR.35123599
TRANSFERURIMED.REZ.STOMATOLOG AN IMED.REZ.STOMATOLOG AN I14471811
TRANSFERURIMED.REZ.STOMATOLOG AN IIMED.REZ.STOMATOLOG AN II14682020
TRANSFERURIMED.REZ.STOMATOLOG AN IIIMED.REZ.STOMATOLOG AN III17172142
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IMEDIC REZ.AN I4175987
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IIMEDIC REZ.AN II9806251
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IIIMEDIC REZ.AN III2985598
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IVMEDIC REZ.AN IV4025451
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN VMEDIC REZ.AN V3174060
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN VIMEDIC REZ.AN VI28764472
PN SCREENING CANCER COL UTERINMEDIC PRIMAR1706
ECONOMIST IA858
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)767