SALARII

Salarii nete septembrie 2018

Sursa de finantareSectiaFunctiaSalariu net valoarea minima sau unica (lei)Salariu net valoarea maxima (lei)
ASIGURARIComitet DirectorMANAGER12769
DIRECTOR FIN CONTABIL5332
DIRECTOR MEDICAL10968
DIRECTOR DE INGRIJIRI4901
ASIGURARISectii cu specialitati chirurgicaleASIST MED (PL)31874673
ASIST MED DEB (PL)18633903
ASIST MED DEB (S)3251
ASIST MED (S)33944124
ASIST MED PR (PL)31165123
ASIST MED PR (S)44085361
ASIST MED PR (SSD)41845073
ASIST MED PR SEFA (PL)41744267
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL COORDONAT  (S)4267
ASIST MED PR SEFA (S)41805059
BRANCARDIER8202246
INFIRMIERA9592726
INFIRMIERA DEB9192584
INGRIJITOARE9492421
MEDIC PRIMAR14115799
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE168913687
MEDIC REZ.AN III5941149
MEDIC REZ.AN IV7451271
MEDIC REZ.AN V614941
MEDIC SPECIALIST42711526
MOASA (S)31573928
MOASA PR (S)12875039
PSIHOLOG STAGIAR2097
REG MED17952202
REG MED PR17962388
TEHN.DENT. S3104
SORA MED PR SS3963
ASIGURARISectii cu specialitatii medicaleASIST MED (PL)22275046
ASIST MED  (S)29905513
ASIST MED DEB (PL)40874455
ASIST MED PR (PL)19225853
ASIST MED PR (S)45406045
ASIST MED PR SEFA (PL)41815652
ASIST MED PR SEFA (S)42305071
ASIST.MEDICAL COORDONATOR (PL)4704
ASIST.MEDICAL PRINC.COORDONATOR (PL)41874267
ASISTENT MEDICAL PR (SSD)42095800
ASIST MED DEB (S)29154383
BRANCARDIER14232416
FIZIOKINETOTERAPEUT PRINCIPAL3249
INFIRMIERA8373243
INFIRMIERA DEB8832626
INGRIJITOARE9492897
MEDIC PRIMAR7015233
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE313214821
MEDIC PRIMAR COORDONATOR53545355
MEDIC REZ AN III3361096
MEDIC REZ AN IV7631777
MEDIC REZ AN V6572299
MEDIC SPECIALIST4519498
PROF CFM PR2171
PSIHOLOG PR39514285
REG MED  DEB1612
REG MED10901842
REG MED PR12292587
SORA MED PR3832
ASIGURARISectii si compartimente specialitatea  ATIASIST MED (PL)42515704
ASIST MED DEB (PL)3001
ASIST MED (S)47435649
ASIST MED PR (PL)46646060
ASIST MED PR (SSD)50235926
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL COORDONAT  (PL)58166212
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  SEF (S)6027
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)50296181
BRANCARDIER24393236
FIZIOKINETOTERAPEUT3167
FIZIOKINETOTERAPEUT DEBUTANT2535
INFIRMIERA13823400
INFIRMIERA DEB22292842
INGRIJITOARE22304050
MEDIC PRIMAR15015259
MEDIC PRIMAR COORDONATOR1595216585
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE15813
MEDIC REZ.AN III310971
MEDIC REZ.AN IV9417637
MEDIC SPECIALIST47612060
REG MED PR27843155
REG.MEDICAL24652778
SUBINGINER I2462
ASIGURARISectii si compartimente specialitati paracliniceASIST MED (PL)29814459
ASIST MED DEB (PL)31153635
ASIST. MED  (S)3242
ASIST MED PR (PL)25644721
ASIST MED PR (M)4388
ASIST MED PR SEFA (PL)43314558
BIOLOG PRINCIPAL13444061
INGRIJITOARE16001764
MEDIC PRIMAR67313788
MEDIC PRIMAR COORDONATOR6997
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE157711551
MEDIC SPECIALIST2639991
MEDIC SPECIALIST-SEF SECTIE4314
REG.MEDICAL DEBUTANT1067
REG MED PR19442226
ASIGURARIAmbulatoriu de specialitateASIST MED (PL)28244173
ASISTENT MEDICAL DEB (PL)3037
ASIST MED PR (PL)18014224
ASIST MED PR (S)32014452
ASIST.MEDICAL PRINC.SEF (PL)4272
ASIST.MEDICAL PRINC.COORDONATOR (PL)3946
ASISTENT MEDICAL (S)2918
INGRIJITOARE11791633
MEDIC PRIMAR478112678
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE10847
MEDIC SPECIALIST7049
MEDIC SPECIALIST COORDONATOR7748
FIZIOKINETOTERAPEUT18262045
KINETOTERAPEUT PR3345
PROF CFM PR24992960
REG MED PR18652066
REG.MEDICAL15331541
ASIGURARIBlocurii operatoriiASIST MED (PL)40765034
ASISTENT MEDICAL (S)36105254
ASISTENT MEDICAL DEB (PL)4142
ASISTENT MEDICAL DEB (S)36563711
ASIST MED PR (PL)32435667
ASIST MED PR (SSD)44254986
ASIST.MEDICAL PRINC.SEFA(PL)55535652
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)43345843
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL SEF  (S)5612
BRANCARDIER2505
INFIRMIERA4122714
INFIRMIERA DEB18972902
INGRIJITOARE19452568
SORA MED.PRINCIPALA4886
ASIGURARIServiciul de Anatomie PatologicaASIST MED PR (PL)55087731
ASIST.MEDICAL PRINC.COORDONATOR (PL)7531
ASIST MED (PL)5697
AUTOPSIER54745648
INGRIJITOARE29333118
MEDIC PRIMAR33119100
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE18367
MEDIC SPECIALIST7100
REG MED PR47364829
ASIGURARIStomatologiiASIST MED PR (PL)3037
INGRIJITOARE13731462
MEDIC PRIMAR45539624
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE9562
MEDIC SPECIALIST7396
REG MED PR17081856
TEHN.DENT.PRINC.SEFA (PL)4189
TEHN.DENT.PRINC.PL3226
ASIGURARILaboratoare de explorari functionaleASIST MED (PL)28893193
ASIST MED (S)2878
ASIST MED PR (PL)18013380
ASIST.MEDICAL PRINC.SEFA(PL)4192
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)36793699
INGRIJITOARE15951637
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE10723
MEDIC SPECIALIST14747489
MEDIC PRIMAR10324
ASIGURARIFARMACIAASIST.FARMACIE PR (PL)33533580
ASIST.FARMACIE PR (SSD)3517
ASIST.FARMACIE (PL)3215
FARM.PRIM.SEF5140
FARMACIST PRIM30403065
FARMACIST50785231
INGRIJITOARE14521478
OPER. CALCULATOR I1974
REG.MED.PRINCIPAL19372703
ASIGURARIStatia de SterilizareASIST MED PR (PL)3780
ASISTENT MEDICAL (PL)31813699
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL SEF (S)4257
INFIRMIERA15802000
ASIGURARIS.P.I.A.A.MAGENT DDD14882110
ASISTENT MED. ( PL)3516
ASIST MED PR (PL)44644847
MEDIC PRIMAR-SEF SERVICIU14890
MEDIC PRIMAR1465215163
MEDIC SPECIALIST7591
ASIGURARIStatia de Hemodializa si Statii de TransfuziiASIST MED (PL)30484498
ASIST MED DEB (PL)3709
ASIST MED PR (PL)38445011
ASIST MED PR (SSD)5105
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)5748
ASIST.MEDICAL PRINC.COORDONATOR (PL)5028
INFIRMIERA19252107
MEDIC SPECIALIST33169451
MEDIC PRIMAR208112096
REG MEDICAL2481
PSIHOLOG SPECIALIST3881
ASIGURARIUrgenta si Birou evidenta Internari-externariBRANCARDIER13171630
INFIRMIER14641666
REG.MED.PRINCIPAL21302832
REG.MEDICAL25402557
ASIGURARIPERSONAL TESA SI MUNCITORIARHIVAR I1576
ASIST MED PR (PL)14593580
ASISTENT MEDICAL (PL)30674502
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL COORDONATOR (S)4375
CASIER1821
CONSILIER JURIDIC I A30033066
CONSILIER JURIDIC GRADUL II1930
CONTABIL IA19701989
ECONOMIST I25682793
ECONOMIST IA23653145
ECONOMIST II18481968
FUNCTIONAR  I1979
INFIRMIER DEB1867
INGINER IA27673149
INGRIJITOARE13442570
INSPECTOR SPEC I30033874
MEDIC SPECIALSIT COORDONATOR7545
MEDIC PRIMAR45494665
MUNCITOR CALIFICAT I7852512
MUNCITOR CALIFICAT II15062094
MUNCITOR CALIFICAT III15532166
MUNCITOR CALIFICAT IV5842114
MUNCITOR NECALIFICAT12411681
OPER. CALCULATOR II1370
OPER. CALCULATOR I2529
POMPIER I13032130
PORTAR12732135
PSHIOLOG PRACTICANT1891
REFERENT I S29703145
REFERENT II S2383
REFERENT III S19232119
REG.MED.PRINCIPAL2039
REG.MEDICAL15542486
SECRETAR2253
SEF BIROU26593339
SEF ECHIPA MUNCITORI15262445
SEF FORMATIE MUNCITORI16161916
SEF FORMATIE POMPIERI1993
SEF SERVICIU36354054
SOFER II16482367
SPALATOREASA14441832
STAT.PRINC. MEDICAL2030
SUBINGINER I2368
TEHNICIAN IA2008
VENITURI PROPRIICompartimentul CultePREOT GR.II19542038
PREOT GR.I22912367
TRANSFERURIUPUASIST.MEDICAL PRINC.SEFA(PL)6757
ASISTENT MEDICAL (PL)40505938
ASISTENT MEDICAL (S)44316718
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (LS)4812
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)46487093
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (SSD)52005842
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (S)42846410
ASISTENT SOCIAL3692
ASISTENT SOCIAL (S)4646
ASISTENT SOCIAL PRINCIPAL (S)52586885
BRANCARDIER20343025
INFIRMIER20212905
INFIRMIER DEB22082713
INGRIJITOARE20552833
MEDIC76358513
MEDIC PRIMAR62317825
MEDIC PRIMAR – SEF SECTIE17951
MEDIC REZ.AN III9912809
MEDIC REZ.AN IV4552643
MEDIC REZ.AN V1407
MEDIC SPECIALIST38913595
MUNCITOR CALIFICAT IV22892407
OPER. CALCULATOR I3054
REG.MED.PRINCIPAL29393498
REG.MEDICAL27433444
SOFER AUTOSANITARA II44114843
TRANSFERURICabinet medicina sportivaASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)29903037
INGRIJITOARE1452
MEDIC SPECIALIST7221
MEDIC PRIMAR47389307
TRANSFERURIC.S.M. copiiASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)39254036
MEDIC PRIMAR1240112478
MEDIC PRIMAR-SEF12954
PSIHOLOG PR.38193938
TRANSFERURIMED.REZ.STOMATOLOG AN IMED.REZ.STOMATOLOG AN I34174171
TRANSFERURIMED.REZ.STOMATOLOG AN IIMED.REZ.STOMATOLOG AN II36604468
TRANSFERURIMED.REZ.STOMATOLOG AN IIIMED.REZ.STOMATOLOG AN III39584398
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IMEDIC REZ.AN I7397428
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IIMEDIC REZ.AN II25318122
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IIIMEDIC REZ.AN III15008884
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IVMEDIC REZ.AN IV3288040
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN VMEDIC REZ.AN V3289633
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN VIMEDIC REZ.AN VI4158270
TRANSPLANT ATITRANSPLANT ATIASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (SSD)1512
MEDIC SPECIALIST2815
PN SCREENING DEPISTARE DE CANCER DE COL UTERINPN SCREENING CANCER COL UTERINMEDIC PRIMAR151966
MEDIC SPECIALSIT COORDONATOR128
MEDIC SPECIALIST31
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)22308
ECONOMIST I351
ECONOMIST I A1901264
MEDIC634
LABORANT PRINCIPAL800