SALARII

Salarii nete aprilie 2018

Sursa de finantareSectiaFunctiaSalariu net valoarea minima sau unica (lei)Salariu net valoarea maxima (lei)
ASIGURARIComitet DirectorMANAGER8728
DIRECTOR FIN CONTABIL5126
DIRECTOR MEDICAL7753
DIRECTOR DE INGRIJIRI4088
ASIGURARISectii cu specialitati chirurgicale          ( exclusiv Clinica de Ortopedie si Traumatologie I)ASIST MED (PL)13054126
ASIST MED DEB (PL)24803409
ASIST MED (S)29293504
ASIST MED PR (PL)27854243
ASIST MED PR (S)21166298
ASIST MED PR (SSD)39374004
ASIST MED PR SEFA (PL)31033263
ASIST MED PR SEFA (S)36333962
BRANCARDIER13871909
INFIRMIERA7552170
INFIRMIERA DEB16502065
INGRIJITOARE7322503
MEDIC PRIMAR17612461
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE143511151
MEDIC REZ.AN IV3451774
MEDIC REZ.AN VI415
MEDIC SPECIALIST4518539
MOASA (S)28463710
MOASA PR (S)31394611
PSIHOLOG STAGIAR1778
REG MED16261842
REG MED PR17622010
REG MED DEB1653
TEHN.DENT. S2510
SORA MED PR SS4671
ASIGURARICl. Ortopedie si Traumatologie IASIST MED (PL)29253781
ASIST MED DEB (S)3081
ASIST MED PR (PL)34534137
ASIST MED PR SEFA (PL)3261
BRANCARDIER14841675
INFIRMIERA15802042
INFIRMIERA DEB16991945
INGRIJITOARE15421883
MEDIC PRIMAR39413773
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE13996
MEDIC SPECIALIST4516779
REG MED15451627
ASIGURARISectii cu specialitatii medicaleASIST MED (PL)17404249
ASIST MED DEB (PL)25713674
ASIST MED PR (PL)9494966
ASIST MED PR (S)43444644
ASIST MED PR SEFA (PL)32073662
ASIST MED PR SEFA (S)36275194
ASIST.MEDICAL COORDONATOR (PL)4301
ASIST.MEDICAL PRINC.COORDONATOR (PL)31813407
ASISTENT MEDICAL (S)27274297
ASIST MED DEB (S)29683214
ASISTENT MEDICAL PR (SSD)35524696
BRANCARDIER12592162
FIZIOKINETOTERAPEUT PRINCIPAL2859
INFIRMIERA7533070
INFIRMIERA DEB11832459
INGRIJITOARE7322619
KINETOTERAPEUT PR2799
MEDIC PRIMAR3411916
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE347111152
MEDIC REZ AN III3361149
MEDIC REZ AN IV7003496
MEDIC REZ AN V3281971
MEDIC SPECIALIST4738055
PROF CFM PR2140
PSIHOLOG PR33783683
REG MED13742103
REG MED PR10122418
REG.MEDICAL DEB9131592
SORA MED PR4739
ASIGURARISectii si compartimente specialitatea  ATIASIST MED (PL)8004606
ASIST MED (S)39214536
ASIST MED PR (PL)26105118
ASIST MED PR (SSD)40084759
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL COORDONAT  (PL)37274419
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  SEF (S)3977
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)44155436
BRANCARDIER22432980
FIZIOKINETOTERAPEUT2995
FIZIOKINETOTERAPEUT DEBUTANT2328
INFIRMIERA12053222
INFIRMIERA DEB23412742
INGRIJITOARE23112780
MEDIC PRIMAR25612482
MEDIC PRIMAR COORDONATOR430711343
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE12526
MEDIC REZ.AN III297661
MEDIC REZ.AN IV6796591
MEDIC REZ.AN V20366929
MEDIC SPECIALIST1069205
REG MED PR2939
REG.MEDICAL2632
REG.MEDICAL DEBUTANT22732609
SUBINGINER I2247
ASIGURARISectii si compartimente specialitati paracliniceASIST MED (PL)15313891
ASIST MED DEB (PL)23602805
ASIST. MED  (S)2714
ASIST MED PR (PL)24985569
ASIST MED PR (M)3361
ASIST MED PR SEFA (PL)32823308
BIOLOG PRINCIPAL13443898
FIZICIAN PRINCIPAL3196
INGRIJITOARE13831570
MEDIC PRIMAR69010209
MEDIC SPECIALIST-SEF SECTIE7588
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE69010711
MEDIC SPECIALIST2637615
REG.MEDICAL1784
REG MED PR18062018
ASIGURARIAmbulatoriu de specialitateASIST MED (PL)25773747
ASISTENT MEDICAL DEB (PL)2766
ASIST MED PR (PL)14883797
ASIST MED PR (S)3589
ASIST.MEDICAL PRINC.SEF (PL)3270
ASIST.MEDICAL PRINC.COORDONATOR (PL)3024
ASISTENT MEDICAL (S)27132784
INGRIJITOARE12601390
MEDIC PRIMAR464810696
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE10013
MEDIC SPECIALIST13943114
MEDIC SPECIALIST COORDONATOR7452
FIZIOKINETOTERAPEUT1839
PROF CFM PR21372653
PSIHOLOG PR2756
REG MED PR16911861
REG.MEDICAL12661371
ASIGURARIBlocurii operatoriiASIST MED (PL)28764515
ASISTENT MEDICAL (S)29254825
ASISTENT MEDICAL DEB (PL)2823
ASISTENT MEDICAL DEB (S)27802817
ASIST MED PR (PL)31504657
ASIST MED PR (SSD)34023854
ASIST.MEDICAL PRINC.SEFA(PL)37533775
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)36194776
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL SEF  (S)4320
BRANCARDIER2064
INFIRMIERA17112546
INFIRMIERA DEB17052573
INGRIJITOARE18462448
SORA MED.PRINCIPALA4974
ASIGURARIServiciul de Anatomie PatologicaASIST MED PR (PL)53866815
ASIST MED (PL)53075642
ASIST.MEDICAL PRINC.COORDONATOR (PL)6074
AUTOPSIER49815104
INGRIJITOARE28092819
MEDIC PRIMAR33115349
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE14795
MEDIC SPECIALIST2485720
REG MED PR43594496
ASIGURARIStomatologiiASIST MED PR (PL)2822
INGRIJITOARE1246
MEDIC PRIMAR45539408
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE9562
MEDIC SPECIALIST7181
REG MED PR15811642
TEHN.DENT.PRINC.PL37043974
ASIGURARILaboratoare de explorari functionaleASIST MED (PL)25282932
ASIST MED (S)2536
ASIST MED PR (PL)15122981
ASIST.MEDICAL PRINC.SEFA(PL)3265
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)32953312
INGRIJITOARE4911431
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE7570
MEDIC SPECIALIST21966836
MEDIC PRIMAR9543
ASIGURARIFARMACIAASIST.FARMACIE PR (PL)03198
ASIST.FARMACIE PR (SSD)3072
ASIST.FARMACIE (PL)2215
FARM.PRIM.SEF4732
FARMACIST PRIM46264834
FARMACIST27482816
INGRIJITOARE12471275
OPER. CALCULATOR I1803
REG.MED.PRINCIPAL16091758
REG.MEDICAL1624
ASIGURARIStatia de SterilizareASIST MED PR (PL)3371
ASISTENT MEDICAL (PL)32003464
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL SEF (S)4045
INFIRMIERA15181726
ASIGURARIServiciul de Supraveghere si Control al Infectiilor NosocomialeAGENT DDD14051723
ASISTENT MED. ( PL)2704
ASIST MED PR (PL)37113920
MEDIC PRIMAR-SEF SERVICIU12111
MEDIC PRIMAR1177112123
MEDIC SPECIALIST7868
REFERENT IS2937
ASIGURARIStatia de Hemodializa si Statii de TransfuziiASIST MED (PL)31053641
ASIST MED DEB (PL)3005
ASIST MED PR (PL)31514312
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)4805
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (SSD)3380
ASIST.MEDICAL PRINC.COORDONATOR (PL)3566
INFIRMIERA19641986
INGRIJITOARE1355
MEDIC SPECIALIST31907826
MEDIC PRIMAR61810148
REG MEDICAL2099
PSIHOLOG SPECIALIST3115
ASIGURARIUrgenta si Birou evidenta Internari-externariBRANCARDIER13501470
INFIRMIER12471435
REG.MED.PRINCIPAL21182543
REG.MEDICAL22612361
ASIGURARIPERSONAL TESA SI MUNCITORIARHIVAR I1648
ASIST MED PR (PL)14183580
ASISTENT MEDICAL (PL)28433915
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)3444
CASIER1606
CONSILIER JURIDIC I A27882932
CONSILIER JURIDIC GRADUL II1713
CONTABIL IA18081980
ECONOMIST I23422653
ECONOMIST IA26512933
ECONOMIST II15271887
FUNCTIONAR  I1818
INFIRMIER DEB1662
INGINER I2396
INGINER IA25512939
INGRIJITOARE10622821
INSPECTOR SPEC I27862867
INSPECTOR SPEC. II2335
MEDIC SPECIALSIT COORDONATOR7149
MEDIC PRIMAR44234533
MUNCITOR CALIFICAT I7072551
MUNCITOR CALIFICAT II13312093
MUNCITOR CALIFICAT III12312024
MUNCITOR CALIFICAT IV5841969
MUNCITOR NECALIFICAT6671516
OPER. CALCULATOR II1616
OPER. CALCULATOR DEB2259
POMPIER I15521906
PORTAR13422050
PSHIOLOG PRACTICANT2426
REFERENT I S27862928
REFERENT II S2400
REFERENT III S15961978
REG.MED.DEBUTANT1228
REG.MED.PRINCIPAL1696
REG.MEDICAL14171697
SECRETAR2037
SEF BIROU24533175
SEF ECHIPA MUNCITORI13722247
SEF FORMATIE MUNCITORI14981703
SEF FORMATIE POMPIERI1783
SEF SERVICIU35103867
SOFER II15602696
SPALATOREASA13411598
STAT.PRINC. MEDICAL1711
SUBINGINER I2154
TEHNICIAN IA1811
VENITURI PROPRIICompartimentul CultePREOT GR.II17841823
PREOT GR.I20772329
TRANSFERURIUPUASIST.MEDICAL PRINC.SEFA(PL)5690
ASISTENT MEDICAL DEB (PL)36903976
ASISTENT MEDICAL (PL)33985321
ASISTENT MEDICAL (S)25915587
ASISTENT MEDICAL (SSD)4157
ASISTENT MEDICAL DEB (S)35583916
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (LS)3642
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)21785926
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (SSD)59365961
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (S)6510
ASISTENT SOCIAL3307
ASISTENT SOCIAL (S)4309
ASISTENT SOCIAL PRINCIPAL (S)45305387
BRANCARDIER18682712
INFIRMIER19842766
INFIRMIER DEB22752552
INGRIJITOARE18642648
MEDIC65947886
MEDIC PRIMAR62316700
MEDIC PRIMAR – SEF SECTIE16166
MEDIC REZ.AN IV10483327
MEDIC SPECIALIST37112162
MUNCITOR CALIFICAT IV15941775
OPER. CALCULATOR I2314
REG.MED.PRINCIPAL27873635
REG.MEDICAL26803334
REG.MED.DEBUTANT2913
SOFER AUTOSANITARA II32423738
TRANSFERURICabinet medicina sportivaASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)28212827
INGRIJITOARE1230
MEDIC PRIMAR45219096
TRANSFERURIC.S.M. copiiASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)32423320
MEDIC PRIMAR10414
MEDIC PRIMAR-SEF10922
PSIHOLOG PR.31883203
TRANSFERURIMED.REZ.STOMATOLOG AN IMED.REZ.STOMATOLOG AN I33034190
TRANSFERURIMED.REZ.STOMATOLOG AN IIMED.REZ.STOMATOLOG AN II35373832
TRANSFERURIMED.REZ.STOMATOLOG AN IIIMED.REZ.STOMATOLOG AN III38884614
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IMEDIC REZ.AN I1846164
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IIMEDIC REZ.AN II9127221
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IIIMEDIC REZ.AN III3006236
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IVMEDIC REZ.AN IV34513645
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN VMEDIC REZ.AN V3287286
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN VIMEDIC REZ.AN VI7756573
TRANSPLANTTRANSPLANTASISTENT MEDICAL (S)1128
TRANSPLANT ATITRANSPLANT ATIASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (SSD)1512
MEDIC SPECIALIST3161
PN SCREENING DEPISTARE DE CANCER DE COL UTERINPN SCREENING CANCER COL UTERINMEDIC PRIMAR1966
INSPECTOR SPEC. I1011
LABORANT PRINCIPAL758
ECONOMIST IA1138
PN SANATATEA FEMEII SI A COPILULUISCREENING PT DEPISTAREA FENICETONURIEIMEDIC SPECIALIST3432