SALARII

Salarii nete iulie 2018

Sursa de finantareSectiaFunctiaSalariu net valoarea minima sau unica (lei)Salariu net valoarea maxima (lei)
ASIGURARIComitet DirectorMANAGER12764
DIRECTOR FIN CONTABIL5332
DIRECTOR MEDICAL11417
DIRECTOR DE INGRIJIRI4956
ASIGURARISectii cu specialitati chirurgicale          ( exclusiv Clinica de Ortopedie si Traumatologie I)ASIST MED (PL)2774673
ASIST MED DEB (PL)31193713
ASIST MED (S)21703846
ASIST MED PR (PL)31254889
ASIST MED PR (S)39615114
ASIST MED PR (SSD)34244837
ASIST MED PR SEFA (PL)42234267
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL COORDONAT  (S)4267
ASIST MED PR SEFA (S)43135098
BRANCARDIER15792209
INFIRMIERA9052433
INFIRMIERA DEB14532842
INGRIJITOARE8912368
MEDIC PRIMAR7015956
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE142213504
MEDIC REZ.AN IV3452015
MEDIC REZ.AN V13581978
MEDIC REZ.AN VI415
MEDIC SPECIALIST45111536
MOASA (S)40984199
MOASA PR (S)42475677
PSIHOLOG STAGIAR2088
REG MED18312185
REG MED PR19802376
TEHN.DENT. S2919
SORA MED PR SS3493
ASIGURARICl. Ortopedie si Traumatologie IASIST MED (PL)33964195
ASIST MED DEB (S)3092
ASIST MED PR (PL)36394380
ASIST MED PR SEFA (PL)4258
BRANCARDIER16701790
INFIRMIERA16352191
INFIRMIERA DEB18251841
INGRIJITOARE17932006
MEDIC PRIMAR17612249
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE11227
MEDIC SPECIALIST4517972
REG MED17581815
ASIGURARISectii cu specialitatii medicaleASIST MED (PL)5815331
ASIST MED  (S)33985440
ASIST MED DEB (PL)37234023
ASIST MED PR (PL)19806000
ASIST MED PR (S)46715854
ASIST MED PR SEFA (PL)42345568
ASIST MED PR SEFA (S)42835083
ASIST.MEDICAL COORDONATOR (PL)4726
ASIST.MEDICAL PRINC.COORDONATOR (PL)42464261
ASISTENT MEDICAL PR (SSD)38815132
ASIST MED DEB (S)32954330
BRANCARDIER14982412
FIZIOKINETOTERAPEUT PRINCIPAL3272
INFIRMIERA1543236
INFIRMIERA DEB17274900
INGRIJITOARE9142901
MEDIC PRIMAR3515278
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE373014820
MEDIC PRIMAR COORDONATOR53845502
MEDIC REZ AN III336892
MEDIC REZ AN IV3281035
MEDIC REZ AN V10301971
MEDIC SPECIALIST4299498
PROF CFM PR2499
PSIHOLOG PR39383988
REG MED15872334
REG MED PR12292662
SORA MED PR3711
ASIGURARISectii si compartimente specialitatea  ATIASIST MED (PL)37035622
ASIST MED (S)45035046
ASIST MED PR (PL)46645995
ASIST MED PR (SSD)50326096
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL COORDONAT  (PL)57926112
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  SEF (S)6213
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)51686175
BRANCARDIER24713157
FIZIOKINETOTERAPEUT3375
FIZIOKINETOTERAPEUT DEBUTANT2544
INFIRMIERA3003243
INFIRMIERA DEB23663025
INGRIJITOARE26254438
MEDIC PRIMAR219915331
MEDIC PRIMAR COORDONATOR1598516598
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE16001
MEDIC REZ.AN III3101538
MEDIC REZ.AN IV6357690
MEDIC SPECIALIST18512885
REG MED PR3230
REG.MEDICAL24672911
SUBINGINER I2488
ASIGURARISectii si compartimente specialitati paracliniceASIST MED (PL)29866925
ASIST MED DEB (PL)32713644
ASIST. MED  (S)3153
ASIST MED PR (PL)6664852
ASIST MED PR (M)4383
ASIST MED PR SEFA (PL)43684497
BIOLOG PRINCIPAL13444195
INGRIJITOARE15501766
MEDIC PRIMAR67313623
MEDIC PRIMAR COORDONATOR6997
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE157711628
MEDIC SPECIALIST5269991
MEDIC SPECIALIST-SEF SECTIE836
REG.MEDICAL1944
REG.MEDICAL DEBUTANT1067
REG MED PR20222260
ASIGURARIAmbulatoriu de specialitateASIST MED (PL)28744182
ASISTENT MEDICAL DEB (PL)3066
ASIST MED PR (PL)17734287
ASIST MED PR (S)35134442
ASIST.MEDICAL PRINC.SEF (PL)4257
ASIST.MEDICAL PRINC.COORDONATOR (PL)3973
ASISTENT MEDICAL (S)29233082
INGRIJITOARE5441633
MEDIC PRIMAR489812732
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE10922
MEDIC SPECIALIST2471
MEDIC SPECIALIST COORDONATOR7784
FIZIOKINETOTERAPEUT18482053
KINETOTERAPEUT PR3431
PROF CFM PR24972990
REG MED PR19062157
REG.MEDICAL15851593
ASIGURARIBlocurii operatoriiASIST MED (PL)39975207
ASISTENT MEDICAL (S)38474864
ASISTENT MEDICAL DEB (PL)4291
ASISTENT MEDICAL DEB (S)36363711
ASIST MED PR (PL)35795797
ASIST MED PR (SSD)44194548
ASIST.MEDICAL PRINC.SEFA(PL)56105652
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)48005923
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL SEF  (S)5590
BRANCARDIER2125
INFIRMIERA18572785
INFIRMIERA DEB19422668
INGRIJITOARE20062895
SORA MED.PRINCIPALA4983
ASIGURARIServiciul de Anatomie PatologicaASIST MED PR (PL)57797673
ASIST.MEDICAL PRINC.COORDONATOR (PL)7541
ASIST MED (PL)57125847
AUTOPSIER55875764
INGRIJITOARE31193176
MEDIC PRIMAR33119172
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE18438
MEDIC SPECIALIST7100
REG MED PR48294900
ASIGURARIStomatologiiASIST MED PR (PL)3046
INGRIJITOARE14221462
MEDIC PRIMAR45539693
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE9562
MEDIC SPECIALIST7566
REG MED PR17951856
TEHN.DENT.PRINC.SEFA (PL)4189
TEHN.DENT.PRINC.PL33183349
ASIGURARILaboratoare de explorari functionaleASIST MED (PL)29083343
ASIST MED (S)2923
ASIST MED PR (PL)17543441
ASIST.MEDICAL PRINC.SEFA(PL)4260
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)37393776
INGRIJITOARE16351637
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE11173
MEDIC SPECIALIST13547645
MEDIC PRIMAR9667
ASIGURARIFARMACIAASIST.FARMACIE PR (PL)34093617
ASIST.FARMACIE (PL)3082
FARM.PRIM.SEF5104
FARMACIST PRIM51405345
FARMACIST30803167
INGRIJITOARE14341551
OPER. CALCULATOR I2017
REG.MED.PRINCIPAL18982122
REG.MEDICAL1977
ASIGURARIStatia de SterilizareASIST MED PR (PL)3593
ASISTENT MEDICAL (PL)36083640
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL SEF (S)4267
INFIRMIERA16231823
ASIGURARIS.P.I.A.A.MAGENT DDD17561942
ASISTENT MED. ( PL)3571
ASIST MED PR (PL)46234758
MEDIC PRIMAR-SEF SERVICIU15203
MEDIC PRIMAR1433115221
MEDIC SPECIALIST8361
REFERENT IS3160
ASIGURARIStatia de Hemodializa si Statii de TransfuziiASIST MED (PL)37784375
ASIST MED DEB (PL)3312
ASIST MED PR (PL)39275011
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)5567
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (SSD)5046
ASIST.MEDICAL PRINC.COORDONATOR (PL)4990
INFIRMIERA21032125
INGRIJITOARE1621
MEDIC SPECIALIST29219493
MEDIC PRIMAR161412392
REG MEDICAL2528
PSIHOLOG SPECIALIST3881
ASIGURARIUrgenta si Birou evidenta Internari-externariBRANCARDIER14851619
INFIRMIER14451666
REG.MED.PRINCIPAL25772826
REG.MEDICAL23452369
ASIGURARIPERSONAL TESA SI MUNCITORIARHIVAR I1860
ASIST MED PR (PL)14653480
ASISTENT MEDICAL (PL)31414512
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL COORDONATOR (S)4375
CASIER1813
CONSILIER JURIDIC I A30113210
CONSILIER JURIDIC GRADUL II1925
CONTABIL IA2015
ECONOMIST I26173070
ECONOMIST IA28993202
ECONOMIST II18332092
FUNCTIONAR  I1964
INFIRMIER DEB2028
INGINER I2612
INGINER IA27793147
INGRIJITOARE11062483
INSPECTOR SPEC I29893604
MEDIC SPECIALSIT COORDONATOR7637
MEDIC PRIMAR45494665
MUNCITOR CALIFICAT I8502938
MUNCITOR CALIFICAT II14852255
MUNCITOR CALIFICAT III3842226
MUNCITOR CALIFICAT IV5842526
MUNCITOR NECALIFICAT13491629
OPER. CALCULATOR II1655
OPER. CALCULATOR DEB2531
POMPIER I19052086
PORTAR15502094
PSHIOLOG PRACTICANT2345
REFERENT I S30123150
REFERENT II S4812617
REFERENT III S19232200
REG.MED.DEBUTANT1572
REG.MED.PRINCIPAL2065
REG.MEDICAL2360
SECRETAR2264
SEF BIROU26703385
SEF ECHIPA MUNCITORI15952307
SEF FORMATIE MUNCITORI17031911
SEF FORMATIE POMPIERI1990
SEF SERVICIU37584081
SOFER II17852679
SPALATOREASA15541749
STAT.PRINC. MEDICAL2062
SUBINGINER I2368
TEHNICIAN IA2017
VENITURI PROPRIICompartimentul CultePREOT GR.II19982038
PREOT GR.I22962367
TRANSFERURIUPUASIST.MEDICAL PRINC.SEFA(PL)6757
ASISTENT MEDICAL (PL)42795822
ASISTENT MEDICAL (S)13725863
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (LS)4806
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)45406297
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (SSD)53885771
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (S)52656187
ASISTENT SOCIAL4041
ASISTENT SOCIAL (S)4361
ASISTENT SOCIAL PRINCIPAL (S)53326720
BRANCARDIER20462970
INFIRMIER21892916
INFIRMIER DEB24712512
INGRIJITOARE20682873
MEDIC74988418
MEDIC PRIMAR51217016
MEDIC PRIMAR – SEF SECTIE17462
MEDIC REZ.AN III10322023
MEDIC REZ.AN IV5263237
MEDIC SPECIALIST50817509
MUNCITOR CALIFICAT IV21762377
OPER. CALCULATOR I3134
REG.MED.PRINCIPAL30503699
REG.MEDICAL27403439
SOFER AUTOSANITARA II45864722
TRANSFERURICabinet medicina sportivaASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)3037
INGRIJITOARE1462
MEDIC SPECIALIST7409
MEDIC PRIMAR4738
TRANSFERURIC.S.M. copiiASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)40284036
MEDIC PRIMAR1247812493
MEDIC PRIMAR-SEF13180
PSIHOLOG PR.38903983
TRANSFERURIMED.REZ.STOMATOLOG AN IMED.REZ.STOMATOLOG AN I35194173
TRANSFERURIMED.REZ.STOMATOLOG AN IIMED.REZ.STOMATOLOG AN II37534468
TRANSFERURIMED.REZ.STOMATOLOG AN IIIMED.REZ.STOMATOLOG AN III41044997
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IMEDIC REZ.AN I12797179
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IIMEDIC REZ.AN II4039724
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IIIMEDIC REZ.AN III16618203
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IVMEDIC REZ.AN IV3458350
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN VMEDIC REZ.AN V3288808
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN VIMEDIC REZ.AN VI11917375
TRANSPLANTTRANSPLANTASISTENT MEDICAL (S)1428
TRANSPLANT ATITRANSPLANT ATIASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (SSD)1512
MEDIC SPECIALIST3753
PN SCREENING DEPISTARE DE CANCER DE COL UTERINPN SCREENING CANCER COL UTERINMEDIC PRIMAR10471966
LABORANT PRINCIPAL358
PN SANATATEA FEMEII SI A COPILULUISCREENING PT DEPISTAREA FENICETONURIEIMEDIC SPECIALIST3432