SALARII

Salarii nete ianuarie 2018

Sursa de finantareSectiaFunctiaSalariu net valoarea minima sau unica (lei)Salariu net valoarea maxima (lei)
ASIGURARIComitet DirectorMANAGER8733
DIRECTOR FIN CONTABIL5123
DIRECTOR MEDICAL7513
DIRECTOR DE INGRIJIRI4078
ASIGURARISectii cu specialitati chirurgicale          ( exclusiv Clinica de Ortopedie si Traumatologie I)ASIST MED (PL)17653059
ASIST MED DEB (PL)14822170
ASIST MED (S)22642883
ASIST MED PR (PL)22493849
ASIST MED PR (S)27934114
ASIST MED PR (SSD)25413256
ASIST MED PR SEFA (PL)25952729
ASIST MED PR SEFA (S)33133588
BRANCARDIER13872047
INFIRMIERA7422235
INFIRMIERA DEB772018
INGRIJITOARE4062237
MEDIC PRIMAR1698185
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE20916248
MEDIC REZ.AN IV1314
MEDIC REZ.AN V1234
MEDIC SPECIALIST5465378
MOASA (S)24362974
MOASA PR (S)37794261
PSIHOLOG STAGIAR1759
REG MED16321843
REG MED PR17842010
REG MED DEB1652
TEHN.DENT. S1784
SORA MED PR SS2471
ASIGURARICl. Ortopedie si Traumatologie IASIST MED (PL)21402927
ASIST MED DEB (S)1984
ASIST MED PR (PL)24353578
ASIST MED PR SEFA (PL)2737
BRANCARDIER14081675
INFIRMIERA16042079
INFIRMIERA DEB16061779
INGRIJITOARE15251759
MEDIC PRIMAR10610105
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE9450
MEDIC SPECIALIST8425311
REG MED15451562
ASIGURARISectii cu specialitatii medicaleASIST MED (PL)6703685
ASIST MED DEB (PL)5192260
ASIST MED PR (PL)12464867
ASIST MED PR (S)38304481
ASIST MED PR SEFA (PL)23643474
ASIST MED PR SEFA (S)32993587
ASIST.MEDICAL PRINC.COORDONATOR (PL)3253
ASISTENT MEDICAL (S)18983804
ASIST MED DEB (S)5412025
ASISTENT MEDICAL PR (SSD)28004763
BRANCARDIER5862062
FIZIOKINETOTERAPEUT SPECIALIST2725
INFIRMIERA5433126
INFIRMIERA DEB6002318
INGRIJITOARE7322781
KINETOTERAPEUT PR2507
MEDIC PRIMAR687653
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE33027102
MEDIC REZ AN III3361050
MEDIC REZ AN IV4363162
MEDIC REZ AN V3282416
MEDIC SPECIALIST5714723
PROF CFM PR2035
PSIHOLOG PR31413774
REG MED5222301
REG MED PR10172418
REG.MEDICAL DEB7391510
SORA MED PR2911
ASIGURARISectii si compartimente specialitatea  ATIASIST MED (PL)29554325
ASIST MED (S)31954010
ASIST MED PR (PL)3274978
ASIST MED PR (SSD)38114878
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL COORDONAT  (PL)36974566
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)17565381
BRANCARDIER22412890
FIZIOKINETOTERAPEUT2995
INFIRMIERA12083028
INFIRMIERA DEB26142935
INGRIJITOARE13592793
MEDIC PRIMAR14418524
MEDIC PRIMAR COORDONATOR44147277
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE7256
MEDIC REZ.AN III7033759
MEDIC REZ.AN IV9971759
MEDIC REZ.AN V7544249
MEDIC SPECIALIST10055993
REG MED PR2942
REG.MEDICAL2567
REG.MEDICAL DEBUTANT22482612
SUBINGINER I2247
ASIGURARISectii si compartimente specialitati paracliniceASIST MED (PL)14103311
ASIST MED DEB (PL)14221792
ASIST. MED  (S)1994
ASIST MED PR (PL)22613991
ASIST MED PR SEFA (PL)29723136
BIOLOG PRINCIPAL10173890
FIZICIAN PRINCIPAL3397
LABORANT PRINCIPAL2016
INGRIJITOARE13831580
MEDIC PRIMAR7046539
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE46675629
MEDIC SPECIALIST2634326
REG.MEDICAL1735
REG MED PR18092022
ASIGURARIAmbulatoriu de specialitateASIST MED (PL)17762462
ASISTENT MEDICAL DEB (PL)1547
ASIST MED PR (PL)10093408
ASIST MED PR (S)3302
ASIST.MEDICAL PRINC.SEF (PL)2615
ASIST.MEDICAL PRINC.COORDONATOR (PL)2258
ASISTENT MEDICAL (S)17922048
INGRIJITOARE11931358
MEDIC PRIMAR20536535
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE4033
MEDIC SPECIALIST12112895
MEDIC SPECIALIST COORDONATOR3382
FIZIOKINETOTERAPEUT16131842
PROF CFM PR20352587
PSIHOLOG PR2514
REG MED PR14211851
REG.MEDICAL13711699
ASIGURARIBlocurii operatoriiASIST MED (PL)26444420
ASISTENT MEDICAL (S)23074319
ASISTENT MEDICAL DEB (S)18401897
ASIST MED PR (PL)28194661
ASIST MED PR (SSD)29854398
ASIST.MEDICAL PRINC.SEFA(PL)35634036
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)35624797
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL SEF  (S)4321
BRANCARDIER22642487
INFIRMIERA13762568
INFIRMIERA DEB17002623
INGRIJITOARE18072406
SORA MED.PRINCIPALA3459
ASIGURARIServiciul de Anatomie PatologicaASIST MED PR (PL)53507456
ASIST MED (PL)51595161
AUTOPSIER52995501
INGRIJITOARE28072826
MEDIC PRIMAR552511703
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE11064
MEDIC SPECIALIST42584839
REG MED PR40514469
ASIGURARIStomatologiiASIST MED PR (PL)2052
INGRIJITOARE1244
MEDIC PRIMAR20534530
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE4058
MEDIC SPECIALIST3196
REG MED PR15791639
TEHN.DENT.PRINC.PL21532480
ASIGURARILaboratoare de explorari functionaleASIST MED (PL)18362135
ASIST MED (S)1769
ASIST MED PR (PL)12042367
ASIST.MEDICAL PRINC.SEFA(PL)2374
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)28762890
INGRIJITOARE12161420
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE4675
MEDIC SPECIALIST21203338
MEDIC PRIMAR4709
ASIGURARIFARMACIAASIST.FARMACIE PR (PL)19622361
ASIST.FARMACIE PR (SSD)2242
ASIST.FARMACIE (PL)1755
FARM.PRIM.SEF4870
FARMACIST PRIM49185300
FARMACIST28572922
INGRIJITOARE12511304
OPER. CALCULATOR I1803
REG.MED.PRINCIPAL17491882
REG.MEDICAL1699
ASIGURARIStatia de SterilizareASIST MED PR (PL)24872585
ASISTENT MEDICAL (PL)2765
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL SEF (S)3436
INFIRMIERA14811725
ASIGURARIServiciul de Supraveghere si Control al Infectiilor NosocomialeAGENT DDD14961725
ASISTENT MED. ( PL)1607
ASIST MED PR (PL)25032541
MEDIC PRIMAR-SEF SERVICIU5097
MEDIC PRIMAR49735527
MEDIC SPECIALIST3110
REFERENT IS2932
ASIGURARIStatia de Hemodializa si Statii de TransfuziiASIST MED (PL)28223377
ASIST MED DEB (PL)1765
ASIST MED PR (PL)30214221
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)4877
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (SSD)3241
INFIRMIERA18471986
INGRIJITOARE2036
MEDIC SPECIALIST38064581
MEDIC PRIMAR7825989
REG MEDICAL2319
PSIHOLOG SPECIALIST3667
ASIGURARIUrgenta si Birou evidenta Internari-externariBRANCARDIER12951421
INFIRMIER12341547
REG.MED.PRINCIPAL24092726
REG.MEDICAL21952431
ASIGURARIPERSONAL TESA SI MUNCITORIARHIVAR I1648
ASIST MED PR (PL)4662665
ASISTENT MEDICAL (PL)7563386
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)3589
CASIER1598
CONSILIER JURIDIC I A27882939
CONSILIER JURIDIC GRADUL II1718
CONTABIL IA18021977
ECONOMIST I23432568
ECONOMIST IA26552936
ECONOMIST II15261887
FUNCTIONAR  I1774
INFIRMIER DEB1651
INGINER I2395
INGINER IA25472936
INGRIJITOARE10922430
INSPECTOR SPEC I27902864
INSPECTOR SPEC. II2339
MEDIC PRIMAR22482304
MUNCITOR CALIFICAT I7112223
MUNCITOR CALIFICAT II13212132
MUNCITOR CALIFICAT III9842009
MUNCITOR CALIFICAT IV5841922
MUNCITOR NECALIFICAT11381623
OPER. CALCULATOR II1640
OPER. CALCULATOR DEB2257
POMPIER I13031958
PORTAR12731966
PSHIOLOG PRACTICANT2419
REFERENT I S27882928
REFERENT II S20442410
REFERENT III S15991976
REG.MED.DEBUTANT1345
REG.MED.PRINCIPAL1850
REG.MEDICAL1551
SECRETAR2042
SEF BIROU24543173
SEF ECHIPA MUNCITORI14161999
SEF FORMATIE MUNCITORI14871705
SEF FORMATIE POMPIERI1777
SEF SERVICIU35103869
SOFER II15672647
SPALATOREASA12381596
STAT.PRINC. MEDICAL1849
SUBINGINER I2152
TEHNICIAN IA1801
VENITURI PROPRIICompartimentul CultePREOT GR.II17291773
PREOT GR.I20152249
TRANSFERURIUPUASIST.MEDICAL PRINC.SEFA(PL)5883
ASISTENT MEDICAL DEB (PL)27102953
ASISTENT MEDICAL (PL)17965025
ASISTENT MEDICAL (S)28074594
ASISTENT MEDICAL (SSD)3833
ASISTENT MEDICAL DEB (S)25593058
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (LS)3486
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)35426066
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (SSD)54955906
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (S)6835
ASISTENT SOCIAL3981
ASISTENT SOCIAL (S)4200
ASISTENT SOCIAL PRINCIPAL (S)53336632
BRANCARDIER17652648
INFIRMIER11372672
INFIRMIER DEB12692686
INGRIJITOARE20752635
MEDIC48795284
MEDIC PRIMAR36012910
MEDIC PRIMAR – SEF SECTIE10514
MEDIC REZ.AN IV24612965
MEDIC SPECIALIST3389403
MUNCITOR CALIFICAT IV20402129
OPER. CALCULATOR I3004
REG.MED.PRINCIPAL27693757
REG.MEDICAL28143447
REG.MED.DEBUTANT2118
SOFER AUTOSANITARA II21353203
TRANSFERURICabinet medicina sportivaASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)20012053
INGRIJITOARE1215
MEDIC PRIMAR20284082
TRANSFERURIC.S.M. copiiASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)30163421
MEDIC PRIMAR61286149
MEDIC PRIMAR-SEF6073
PSIHOLOG PR.36753767
TRANSFERURIMED.REZ.STOMATOLOG AN IMED.REZ.STOMATOLOG AN I6741828
TRANSFERURIMED.REZ.STOMATOLOG AN IIMED.REZ.STOMATOLOG AN II17062087
TRANSFERURIMED.REZ.STOMATOLOG AN IIIMED.REZ.STOMATOLOG AN III9052184
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IMEDIC REZ.AN I2765814
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IIMEDIC REZ.AN II15336626
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IIIMEDIC REZ.AN III15896456
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IVMEDIC REZ.AN IV3807133
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN VMEDIC REZ.AN V3288553
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN VIMEDIC REZ.AN VI4154045
TRANSPLANTTRANSPLANTASISTENT MEDICAL (S)1199
TRANSPLANT ATITRANSPLANT ATIASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (SSD)1002
MEDIC SPECIALIST1079
PN SCREENING DEPISTARE DE CANCER DE COL UTERINPN SCREENING CANCER COL UTERINMEDIC PRIMAR19662465
ASISTENT MEDICAL (PL)801
CONSILIER JURIDIC I822
ECONOMIST IA334837
PN SANATATEA FEMEII SI A COPILULUISCREENING PT DEPISTAREA FENICETONURIEIMEDIC SPECIALIST1535