SALARII

Salarii nete martie 2018

Sursa de finantareSectiaFunctiaSalariu net valoarea minima sau unica (lei)Salariu net valoarea maxima (lei)
ASIGURARIComitet DirectorMANAGER8838
DIRECTOR FIN CONTABIL5115
DIRECTOR MEDICAL7783
DIRECTOR DE INGRIJIRI4147
ASIGURARISectii cu specialitati chirurgicale          ( exclusiv Clinica de Ortopedie si Traumatologie I)ASIST MED (PL)22264079
ASIST MED DEB (PL)24603453
ASIST MED (S)24883884
ASIST MED PR (PL)29884630
ASIST MED PR (S)26074887
ASIST MED PR (SSD)32394171
ASIST MED PR SEFA (PL)32333465
ASIST MED PR SEFA (S)38984178
BRANCARDIER14401965
INFIRMIERA7422247
INFIRMIERA DEB17362128
INGRIJITOARE7322156
MEDIC PRIMAR11313527
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE135211778
MEDIC REZ.AN IV4161445
MEDIC REZ.AN V621
MEDIC REZ.AN VI886
MEDIC SPECIALIST5719267
MOASA (S)33844182
MOASA PR (S)43934965
PSIHOLOG STAGIAR1907
REG MED16161839
REG MED PR17622038
REG MED DEB1677
TEHN.DENT. S1769
SORA MED PR SS2410
ASIGURARICl. Ortopedie si Traumatologie IASIST MED (PL)30653861
ASIST MED DEB (S)3012
ASIST MED PR (PL)37784196
ASIST MED PR SEFA (PL)3475
BRANCARDIER14841590
INFIRMIERA16982018
INFIRMIERA DEB16981771
INGRIJITOARE15891859
MEDIC PRIMAR65215045
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE14953
MEDIC SPECIALIST4517446
REG MED15451557
ASIGURARISectii cu specialitatii medicaleASIST MED (PL)8544669
ASIST MED DEB (PL)28443591
ASIST MED PR (PL)8565889
ASIST MED PR (S)43915237
ASIST MED PR SEFA (PL)31064198
ASIST MED PR SEFA (S)38894181
ASIST.MEDICAL COORDONATOR (PL)4313
ASIST.MEDICAL PRINC.COORDONATOR (PL)3334
ASISTENT MEDICAL (S)28485002
ASIST MED DEB (S)32263234
ASISTENT MEDICAL PR (SSD)37145947
BRANCARDIER12032107
FIZIOKINETOTERAPEUT PRINCIPAL2721
INFIRMIERA8063027
INFIRMIERA DEB11432635
INGRIJITOARE4972713
KINETOTERAPEUT PR2501
MEDIC PRIMAR6812992
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE313212605
MEDIC REZ AN III6281228
MEDIC REZ AN IV6572806
MEDIC REZ AN V6571971
MEDIC SPECIALIST4298609
PROF CFM PR2035
PSIHOLOG PR27864208
REG MED14342102
REG MED PR10162418
REG.MEDICAL DEB10631592
SORA MED PR2676
ASIGURARISectii si compartimente specialitatea  ATIASIST MED (PL)35365348
ASIST MED (S)45475009
ASIST MED PR (PL)28755739
ASIST MED PR (SSD)45695675
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL COORDONAT  (PL)46195220
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  SEF (S)5217
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)51286101
BRANCARDIER22492941
FIZIOKINETOTERAPEUT3025
FIZIOKINETOTERAPEUT DEBUTANT2328
INFIRMIERA11923188
INFIRMIERA DEB24952992
INGRIJITOARE23962780
MEDIC PRIMAR85513860
MEDIC PRIMAR COORDONATOR402812357
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE13245
MEDIC REZ.AN IV3196535
MEDIC REZ.AN V19856864
MEDIC SPECIALIST4769982
REG MED PR3003
REG.MEDICAL2632
REG.MEDICAL DEBUTANT22892609
SUBINGINER I2336
ASIGURARISectii si compartimente specialitati paracliniceASIST MED (PL)17784070
ASIST MED DEB (PL)24002999
ASIST. MED  (S)3103
ASIST MED PR (PL)27994621
ASIST MED PR (M)3254
ASIST MED PR SEFA (PL)37083847
BIOLOG PRINCIPAL12473926
FIZICIAN PRINCIPAL3189
INGRIJITOARE14291569
MEDIC PRIMAR69010674
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE1017011132
MEDIC SPECIALIST3777934
REG.MEDICAL1753
REG MED PR18052089
ASIGURARIAmbulatoriu de specialitateASIST MED (PL)27733591
ASISTENT MEDICAL DEB (PL)2781
ASIST MED PR (PL)1521417
ASIST MED PR (S)3947
ASIST.MEDICAL PRINC.SEF (PL)3357
ASIST.MEDICAL PRINC.COORDONATOR (PL)3252
ASISTENT MEDICAL (S)29802992
INGRIJITOARE12031352
MEDIC PRIMAR455311411
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE9530
MEDIC SPECIALIST16323215
MEDIC SPECIALIST COORDONATOR7369
FIZIOKINETOTERAPEUT1671878
PROF CFM PR20353468
PSIHOLOG PR2842
REG MED PR17241875
REG.MEDICAL13741720
ASIGURARIBlocurii operatoriiASIST MED (PL)28114727
ASISTENT MEDICAL (S)31904986
ASISTENT MEDICAL DEB (PL)3233
ASISTENT MEDICAL DEB (S)26682973
ASIST MED PR (PL)15785367
ASIST MED PR (SSD)39434879
ASIST.MEDICAL PRINC.SEFA(PL)43014705
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)41775260
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL SEF  (S)4915
BRANCARDIER2174
INFIRMIERA14542671
INFIRMIERA DEB17022685
INGRIJITOARE18602351
SORA MED.PRINCIPALA3576
ASIGURARIServiciul de Anatomie PatologicaASIST MED PR (PL)54427572
ASIST.MEDICAL PRINC.COORDONATOR (PL)5888
ASIST MED (PL)52575290
AUTOPSIER53155433
INGRIJITOARE28072873
MEDIC PRIMAR33116552
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE15999
MEDIC SPECIALIST60126217
REG MED PR43665225
ASIGURARIStomatologiiASIST MED PR (PL)2821
INGRIJITOARE1244
MEDIC PRIMAR45539407
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE9562
MEDIC SPECIALIST7179
REG MED PR15791639
TEHN.DENT.PRINC.PL21532480
ASIGURARILaboratoare de explorari functionaleASIST MED (PL)26423066
ASIST MED (S)2465
ASIST MED PR (PL)15693140
ASIST.MEDICAL PRINC.SEFA(PL)3468
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)35183530
INGRIJITOARE11441446
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE10184
MEDIC SPECIALIST18256944
MEDIC PRIMAR9707
ASIGURARIFARMACIAASIST.FARMACIE PR (PL)29683168
ASIST.FARMACIE PR (SSD)3051
ASIST.FARMACIE (PL)2600
FARM.PRIM.SEF5401
FARMACIST PRIM49935109
FARMACIST29662978
INGRIJITOARE12471316
OPER. CALCULATOR I1803
REG.MED.PRINCIPAL17561945
REG.MEDICAL1765
ASIGURARIStatia de SterilizareASIST MED PR (PL)3540
ASISTENT MEDICAL (PL)33353516
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL SEF (S)3891
INFIRMIERA14511670
ASIGURARIServiciul de Supraveghere si Control al Infectiilor NosocomialeAGENT DDD16651733
ASISTENT MED. ( PL)2332
ASIST MED PR (PL)31663283
MEDIC PRIMAR-SEF SERVICIU10419
MEDIC PRIMAR984610340
MEDIC SPECIALIST6713
REFERENT IS2953
ASIGURARIStatia de Hemodializa si Statii de TransfuziiASIST MED (PL)35744238
ASIST MED DEB (PL)2742
ASIST MED PR (PL)37654839
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)5499
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (SSD)4048
ASIST.MEDICAL PRINC.COORDONATOR (PL)4166
INFIRMIERA18651898
INGRIJITOARE2038
MEDIC SPECIALIST33168368
MEDIC PRIMAR164110879
REG MEDICAL2311
PSIHOLOG SPECIALIST3866
ASIGURARIUrgenta si Birou evidenta Internari-externariBRANCARDIER12421414
INFIRMIER12471620
REG.MED.PRINCIPAL23242551
REG.MEDICAL22352385
ASIGURARIPERSONAL TESA SI MUNCITORIARHIVAR I1659
ASIST MED PR (PL)15413533
ASISTENT MEDICAL (PL)30743761
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)4119
CASIER1631
CONSILIER JURIDIC I A27972942
CONSILIER JURIDIC GRADUL II1713
CONTABIL IA18081977
ECONOMIST I23713070
ECONOMIST IA26513039
ECONOMIST II15261887
FUNCTIONAR  I1783
INFIRMIER DEB1651
INGINER I2402
INGINER IA25512970
INGRIJITOARE12021745
INSPECTOR SPEC I27862864
INSPECTOR SPEC. II2335
MEDIC SPECIALSIT COORDONATOR7480
MEDIC PRIMAR46274742
MUNCITOR CALIFICAT I7072137
MUNCITOR CALIFICAT II13202092
MUNCITOR CALIFICAT III12312010
MUNCITOR CALIFICAT IV5841898
MUNCITOR NECALIFICAT11381481
OPER. CALCULATOR II1677
OPER. CALCULATOR DEB2264
POMPIER I16741869
PORTAR13771957
PSHIOLOG PRACTICANT2639
REFERENT I S17372967
REFERENT II S24142534
REFERENT III S16071991
REG.MED.DEBUTANT1345
REG.MED.PRINCIPAL1855
REG.MEDICAL1637
SECRETAR2115
SEF BIROU24533221
SEF ECHIPA MUNCITORI14162186
SEF FORMATIE MUNCITORI14871917
SEF FORMATIE POMPIERI1776
SEF SERVICIU35143889
SOFER II15832529
SPALATOREASA13311615
STAT.PRINC. MEDICAL1883
SUBINGINER I2151
TEHNICIAN IA1801
VENITURI PROPRIICompartimentul CultePREOT GR.II17291767
PREOT GR.I20522249
TRANSFERURIUPUASIST.MEDICAL PRINC.SEFA(PL)6725
ASISTENT MEDICAL DEB (PL)38664204
ASISTENT MEDICAL (PL)37985867
ASISTENT MEDICAL (S)31316014
ASISTENT MEDICAL (SSD)4561
ASISTENT MEDICAL DEB (S)38164143
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (LS)4351
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)44086740
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (SSD)64256491
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (S)6636
ASISTENT SOCIAL3981
ASISTENT SOCIAL (S)4350
ASISTENT SOCIAL PRINCIPAL (S)52276164
BRANCARDIER20622704
INFIRMIER21222801
INFIRMIER DEB22392490
INGRIJITOARE20592646
MEDIC69407340
MEDIC PRIMAR79815803
MEDIC PRIMAR – SEF SECTIE15009
MEDIC REZ.AN III2397
MEDIC REZ.AN IV10042462
MEDIC SPECIALIST95311773
MUNCITOR CALIFICAT IV20112217
OPER. CALCULATOR I3004
REG.MED.PRINCIPAL27793585
REG.MEDICAL26753334
REG.MED.DEBUTANT2600
SOFER AUTOSANITARA II33534412
TRANSFERURICabinet medicina sportivaASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)28212824
INGRIJITOARE1403
MEDIC PRIMAR45219090
TRANSFERURIC.S.M. copiiASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)41754214
MEDIC PRIMAR1087711158
MEDIC PRIMAR-SEF11567
PSIHOLOG PR.39244038
TRANSFERURIMED.REZ.STOMATOLOG AN IMED.REZ.STOMATOLOG AN I33033732
TRANSFERURIMED.REZ.STOMATOLOG AN IIMED.REZ.STOMATOLOG AN II33763926
TRANSFERURIMED.REZ.STOMATOLOG AN IIIMED.REZ.STOMATOLOG AN III37104614
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IMEDIC REZ.AN I20287020
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IIMEDIC REZ.AN II107511636
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IIIMEDIC REZ.AN III20337136
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IVMEDIC REZ.AN IV27415239
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN VMEDIC REZ.AN V6847590
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN VIMEDIC REZ.AN VI4156664
TRANSPLANTTRANSPLANTASISTENT MEDICAL (S)1428
TRANSPLANT ATITRANSPLANT ATIASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (SSD)1512
MEDIC SPECIALIST3753
PN SCREENING DEPISTARE DE CANCER DE COL UTERINPN SCREENING CANCER COL UTERINMEDIC PRIMAR19662425
INGINER I A915
LABORANT PRINCIPAL927
ECONOMIST IA1264
PN SANATATEA FEMEII SI A COPILULUISCREENING PT DEPISTAREA FENICETONURIEIMEDIC SPECIALIST3432