SALARII

Salarii nete aprilie 2017

Sursa de finantareSectiaFunctiaSalariu net valoarea minima sau unica (lei)Salariu net valoarea maxima (lei)
ASIGURARIComitet DirectorMANAGER7725
DIRECTOR FIN CONTABIL5783
DIRECTOR MEDICAL7956
DIRECTOR DE INGRIJIRI4593
ASIGURARISectii cu specialitati chirurgicale          ( exclusiv Clinica de Ortopedie si Traumatologie I)ASIST MED (PL)21432871
ASIST MED DEB (PL)13781899
ASIST MED (S)21642831
ASIST.MED.DEB (S)12772027
ASIST MED PR (PL)20643766
ASIST MED PR (S)28153969
ASIST MED PR (SSD)29683109
ASIST MED PR SEFA (PL)24812715
ASIST MED PR SEFA (S)3289
BRANCARDIER12901685
INFIRMIERA3572135
INFIRMIERA DEB13782243
INGRIJITOARE6871963
MEDIC PRIMAR3317594
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE28485637
MEDIC REZ.AN IV1479
MEDIC REZ.AN V10741100
MEDIC SPECIALIST4115144
MOASA (S)24392905
MOASA PR (S)29644062
MUNCITOR CALIFICAT I2188
PSIHOLOG SPECIALIST1357
REG MED14651625
REG MED PR15151779
REG.MEDICAL (DEB)12921573
TEHN.DENT. S1692
SORA MED PR SS2325
ASIGURARICl. Ortopedie si Traumatologie IASIST MED (PL)20452883
ASIST MED DEB (PL)19432218
ASIST MED PR (PL)23003414
ASIST MED PR SEFA (PL)2727
BRANCARDIER13121593
INFIRMIERA8091910
INFIRMIERA DEB1503
INGRIJITOARE14531762
MEDIC PRIMAR328579
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE8633
MEDIC SPECIALIST4353084
REG MED14781482
ASIGURARISectii cu specialitatii medicaleASIST MED (PL)18363192
ASIST MED DEB (PL)12952316
ASIST MED PR (PL)5204959
ASIST MED PR (S)6593969
ASIST MED PR SEFA (PL)22554032
ASIST MED PR SEFA (S)31503753
ASIST.MEDICAL PRINC.COORDONATOR (PL)3004
ASISTENT MEDICAL (S)16842693
ASIST MED DEB (S)12162120
ASISTENT MEDICAL PR (SSD)26984523
BRANCARDIER11381880
FIZIOKINETOTERAPEUT SPECIALIST2119
INFIRMIERA7192986
INFIRMIERA DEB13692089
INGRIJITOARE6872563
KINETOTERAPEUT PR2384
MEDIC PRIMAR327341
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE39197160
MEDIC REZ AN III2376
MEDIC REZ AN IV3172603
MEDIC REZ AN V7091661
MEDIC SPECIALIST513946
PROF CFM PR1936
PSIHOLOG PR27673085
REG MED13061660
REG MED PR9071912
REG.MEDICAL (DEB)12681782
SORA MED PR (M)2425
ASIGURARISectii si compartimente specialitatea  ATIASIST MED (PL)33073954
ASIST MED DEB (PL)24503427
ASIST MED (S)32943538
ASIST MED DEB (S)2480
ASIST MED PR (PL)8644967
ASIST MED PR (SSD)36294464
ASIST MED PR SEFA (PL)3092
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL COORDONAT  (PL)34434151
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)39865224
BRANCARDIER21942780
FIZIOKINETOTERAPEUT2667
INFIRMIERA14063003
INFIRMIERA DEB22062641
INGRIJITOARE21582787
MEDIC PRIMAR2827609
MEDIC PRIMAR COORDONATOR27936985
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE7154
MEDIC REZ.AN III7563581
MEDIC REZ.AN IV10322451
MEDIC REZ.AN V3293860
MEDIC SPECIALIST9175678
REG MED PR2804
REG.MEDICAL2451
SUBINGINER I2141
ASIGURARISectii si compartimente specialitati paracliniceASIST MED (PL)16293108
ASIST.MED.DEB.PL.15111674
ASIST. MED. DEB (S)1466
ASIST MED PR (PL)21433532
ASIST MED PR SEFA (PL)26122998
BIOLOG PRINCIPAL12943178
FIZICIAN PRINCIPAL3076
LABORANT PRINCIPAL1775
INGRIJITOARE11621680
MEDIC PRIMAR8204907
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE4839
MEDIC REZ.AN IV517
MEDIC SPECIALIST2533578
MEDIC SPECIALIST – SEF SECTIE3378
REG.MEDICAL1471
REG MED PR16631787
ASIGURARIAmbulatoriu de specialitateASIST MED (PL)15682124
ASISTENT MEDICAL DEB (PL)15261946
ASISTENT MEDICAL DEB (S)1359
ASIST MED PR (PL)9863250
ASIST MED PR (S)3301
ASIST.MEDICAL PRINC.SEF (PL)2498
ASIST.MEDICAL PRINC.COORDONATOR (PL)2158
ASISTENT MEDICAL (S)1899
INGRIJITOARE10851342
MEDIC PRIMAR19706019
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE3849
MEDIC SPECIALIST14892786
MEDIC SPECIALIST COORDONATOR3235
FIZIOKINETOTERAPEUT DEB13701542
PROF CFM PR19362250
PSIHOLOG PR2386
REG MED PR16831780
REG.MEDICAL (DEB)1271
REG.MEDICAL12061618
ASIGURARIBlocurii operatoriiASIST MED (PL)23703915
ASISTENT MEDICAL (S)25733218
ASISTENT MEDICAL DEB (PL)2138
ASISTENT MEDICAL DEB (S)17681836
ASIST MED PR (PL)12004122
ASIST MED PR (SSD)30363815
ASIST.MEDICAL PRINC.SEFA(PL)33973637
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)11734511
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL SEF  (S)3653
BRANCARDIER19271951
INFIRMIERA9052381
INFIRMIERA DEB15042329
INGRIJITOARE17322084
SORA MED.PRINCIPALA (M)3009
ASIGURARIServiciul de Anatomie PatologicaASIST MED PR (PL)27027443
AUTOPSIER51305321
INGRIJITOARE26802697
MEDIC PRIMAR31915875
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE30411325
MEDIC SPECIALIST26494271
REG MED PR40594275
ASIGURARIStomatologiiASIST MED PR (PL)1955
INGRIJITOARE1178
MEDIC PRIMAR21144086
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE4240
MEDIC SPECIALIST3050
REG MED PR15011554
TEHN.DENT.PRINC.PL20492388
ASIGURARILaboratoare de explorari functionaleASIST MED (PL)16292031
ASIST MED PR (PL)11402279
ASIST.MEDICAL PRINC.SEFA(PL)2606
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)27352754
INGRIJITOARE10411316
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE4256
MEDIC SPECIALIST29693188
MEDIC PRIMAR4497
ASIGURARIFARMACIAASIST.FARMACIE PR (PL)19002245
ASIST.FARMACIE PR (SSD)2235
ASIST.FARMACIE (PL)1597
FARM.PRIM.SEF4834
FARMACIST PRIM48715068
FARMACIST2720
INGRIJITOARE11631244
OPER. CALCULATOR I1738
REG.MED.PRINCIPAL16651750
REG.MEDICAL1747
ASIGURARIStatia de SterilizareASIST MED PR (PL)2640
ASISTENT MED DEB (PL)2005
ASISTENT MEDICAL (PL)23742461
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL SEF (S)3692
INFIRMIERA14191614
ASIGURARIServiciul de Supraveghere si Control al Infectiilor NosocomialeAGENT DDD14791755
ASISTENT MED. ( PL)1517
ASIST MED PR (PL)22922576
MEDIC PRIMAR-SEF SERVICIU4885
MEDIC PRIMAR22015231
ASIGURARIStatia de Hemodializa si Statii de TransfuziiASIST MED (PL)23212875
ASIST MED PR (PL)28973277
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)3625
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (SSD)22863073
INFIRMIERA13921719
INFIRMIERA DEB1810
INGRIJITOARE1228
MEDIC SPECIALIST31094401
REG MEDICAL2209
PSIHOLOG SPECIALIST3501
ASIGURARIUrgenta si Birou evidenta Internari-externariBRANCARDIER11571404
INFIRMIER9831515
REG.MED.PRINCIPAL23062491
REG.MEDICAL21792272
ASIGURARIPERSONAL TESA SI MUNCITORIARHIVAR I1570
ASIST MED PR (PL)22633122
ASISTENT MEDICAL (PL)2031
ASISTENT MEDICAL DEB  (PL)2495
CASIER1366
CONSILIER JURIDIC I A26602802
CONSILIER JURIDIC DEB1501
CONTABIL IA17181875
ECONOMIST DEB15701730
ECONOMIST I22322299
ECONOMIST IA3192810
ECONOMIST II18001813
FUNCTIONAR  I1772
INGINER I21692282
INGINER IA24302818
INGRIJITOARE10382309
INSPECTOR SPEC I26752709
INSPECTOR SPEC. II22322248
MEDIC PRIMAR21982355
MUNCITOR CALIFICAT I6622127
MUNCITOR CALIFICAT II13382083
MUNCITOR CALIFICAT III9801973
MUNCITOR CALIFICAT IV5601786
MUNCITOR NECALIFICAT10871492
OPER. CALCULATOR II1564
POMPIER I17421953
PORTAR  II12671955
PORTAR I16101953
PSHIOLOG PRACTICANT2306
REFERENT I S26672804
REFERENT II S20752293
REFERENT III S16281898
REG.MED.DEBUTANT13631444
REG.MED.PRINCIPAL9001763
SEF BIROU13142882
SEF ECHIPA MUNCITORI13422052
SEF FORMATIE MUNCITORI15451831
SEF FORMATIE POMPIERI1518
SEF SERVICIU30793647
SOFER II15292574
SPALATOREASA12601542
STAT.PRINC. MEDICAL1785
SUBINGINER I2049
TEHNICIAN IA1716
VENITURI PROPRIICompartimentul CultePREOT GR.II16461681
PREOT GR.I19172158
TRANSFERURIUPUASIST.MED.DEB.PL.23812907
ASIST.MEDICAL PRINC.SEFA(PL)5930
ASISTENT MEDICAL (PL)17785112
ASISTENT MEDICAL (S)28224773
ASIST.MED.DEB (S)22132572
ASISTENT MEDICAL (SSD)3595
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (LS)3333
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)31266924
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (SSD)52355528
ASISTENT SOCIAL3573
ASISTENT SOCIAL (S)4108
ASISTENT SOCIAL PRINCIPAL (S)48875924
BRANCARDIER17462548
INFIRMIER1897
INFIRMIER DEB2256
INGRIJITOARE19202640
MEDIC44555214
MEDIC PRIMAR79011102
MEDIC PRIMAR – SEF SECTIE9096
MEDIC REZ.AN IV16602151
MEDIC REZ.AN V14303860
MEDIC SPECIALIST5137757
OPER. CALCULATOR I2958
REG.MED.PRINCIPAL26533447
REG.MEDICAL29243031
REG.MEDICAL DEB25633099
SOFER AUTOSANITARA II19463142
TRANSFERURICabinet medicina sportivaASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)19602007
INGRIJITOARE1205
MEDIC PRIMAR19763949
TRANSFERURIC.S.M. copiiASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)31743280
MEDIC PRIMAR58755899
MEDIC PRIMAR-SEF5805
PSIHOLOG PR.35113598
TRANSFERURIMED.REZ.STOMATOLOG AN IMED.REZ.STOMATOLOG AN I14101662
TRANSFERURIMED.REZ.STOMATOLOG AN IIMED.REZ.STOMATOLOG AN II15421859
TRANSFERURIMED.REZ.STOMATOLOG AN IIIMED.REZ.STOMATOLOG AN III16802144
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IMEDIC REZ.AN I9896726
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IIMEDIC REZ.AN II9316252
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IIIMEDIC REZ.AN III3775244
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IVMEDIC REZ.AN IV3176825
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN VMEDIC REZ.AN V3177149
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN VIMEDIC REZ.AN VI6733412
TRANSFERURIHOTARARI JUDECATORESTIASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)6271139
MEDIC PRIMAR12211405
INGRIJITOARE1247
ASIGURARIHOTARARI JUDECATORESTIMEDIC PRIMAR538
SEF ECHIPA MUNCITORI165
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)137
CONSILIER JURIDIC I3842
PN SCREENING CANCER COL UTERINMEDIC PRIMAR2061212
ECONOMIST IA106568
ECONOMIST I47
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)354