SALARII

Salarii nete august 2017

Sursa de finantareSectiaFunctiaSalariu net valoarea minima sau unica (lei)Salariu net valoarea maxima (lei)
ASIGURARIComitet DirectorMANAGER8654
DIRECTOR FIN CONTABIL5871
DIRECTOR MEDICAL8072
DIRECTOR DE INGRIJIRI4601
ASIGURARISectii cu specialitati chirurgicale          ( exclusiv Clinica de Ortopedie si Traumatologie I)ASIST MED (PL)8103017
ASIST MED DEB (PL)6112205
ASIST MED (S)22692488
ASIST.MED.DEB (S)15211775
ASIST MED PR (PL)10213814
ASIST MED PR (S)27964001
ASIST MED PR (SSD)23302905
ASIST MED PR SEFA (PL)25282783
ASIST MED PR SEFA (S)3611
BRANCARDIER12581823
INFIRMIERA6952066
INFIRMIERA DEB7681991
INGRIJITOARE6851998
MEDIC PRIMAR3257834
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE10785655
MEDIC REZ.AN IV9741880
MEDIC SPECIALIST5515257
MOASA (S)19482953
MOASA PR (S)34364198
MUNCITOR CALIFICAT I2165
REG MED15861660
REG MED PR16811972
REG.MEDICAL DEB1708
TEHN.DENT. S1680
SORA MED PR SS2054
ASIGURARICl. Ortopedie si Traumatologie IASIST MED (PL)7572424
ASIST MED DEB (PL)18402152
ASIST MED PR (PL)20763832
ASIST MED PR SEFA (PL)2724
BRANCARDIER13091564
INFIRMIERA15251751
INFIRMIERA DEB10821594
INGRIJITOARE13501863
MEDIC PRIMAR1989027
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE8589
MEDIC SPECIALIST7453185
REG MED14511466
ASIGURARISectii cu specialitatii medicaleASIST MED (PL)8603050
ASIST MED DEB (PL)7232349
ASIST MED PR (PL)6304719
ASIST MED PR (S)34944509
ASIST MED PR SEFA (PL)23893579
ASIST MED PR SEFA (S)31483532
ASIST.MEDICAL PRINC.COORDONATOR (PL)3108
ASISTENT MEDICAL (S)8222668
ASIST MED DEB (S)6382250
ASISTENT MEDICAL PR (SSD)27134332
BRANCARDIER691988
FIZIOKINETOTERAPEUT SPECIALIST2137
INFIRMIERA6522834
INFIRMIERA DEB8952063
INGRIJITOARE7002560
KINETOTERAPEUT PR2423
MEDIC PRIMAR987600
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE35937045
MEDIC REZ AN III6451403
MEDIC REZ AN IV3173249
MEDIC REZ AN V6642326
MEDIC SPECIALIST3804530
PROF CFM PR1939
PSIHOLOG PR30543604
REG MED14151902
REG MED PR9542319
REG.MEDICAL DEB12711532
SORA MED PR2156
ASIGURARISectii si compartimente specialitatea  ATIASIST MED (PL)12524012
ASIST MED DEB (PL)24663318
ASIST MED (S)34903732
ASIST MED DEB (S)2590
ASIST MED PR (PL)17224665
ASIST MED PR (SSD)36984442
ASIST MED PR SEFA (PL)3506
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL COORDONAT  (PL)35674353
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)40985125
BRANCARDIER9182808
FIZIOKINETOTERAPEUT2631
INFIRMIERA11342850
INFIRMIERA DEB17182819
INGRIJITOARE22882654
MEDIC PRIMAR3188042
MEDIC PRIMAR COORDONATOR43137043
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE7044
MEDIC REZ.AN III2983641
MEDIC REZ.AN V36713858
MEDIC SPECIALIST9946311
REG MED PR2874
REG.MEDICAL2505
REG.MEDICAL DEBUTANT21422489
SUBINGINER I2218
ASIGURARISectii si compartimente specialitati paracliniceASIST MED (PL)17792917
ASIST.MED.DEB.PL.2127
ASIST. MED  (S)1970
ASIST MED PR (PL)7144100
ASIST MED PR SEFA (PL)28353203
BIOLOG PRINCIPAL15153695
FIZICIAN PRINCIPAL3200
LABORANT PRINCIPAL2014
INGRIJITOARE13551564
MEDIC PRIMAR4755466
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE49425437
MEDIC REZ.AN IV2067
MEDIC SPECIALIST5075799
REG.MEDICAL1700
REG MED PR17711986
ASIGURARIAmbulatoriu de specialitateASIST MED (PL)18502336
ASISTENT MEDICAL DEB (PL)6411989
ASISTENT MEDICAL DEB (S)1385
ASIST MED PR (PL)11113316
ASIST MED PR (S)3358
ASIST.MEDICAL PRINC.SEF (PL)2532
ASIST.MEDICAL PRINC.COORDONATOR (PL)2230
ASISTENT MEDICAL (S)1918
INGRIJITOARE11501298
MEDIC PRIMAR19746338
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE3905
MEDIC SPECIALIST15292795
MEDIC SPECIALIST COORDONATOR3437
FIZIOKINETOTERAPEUT DEB2911563
PROF CFM PR19612499
PSIHOLOG PR2453
REG MED PR16251901
REG.MEDICAL DEB1318
REG.MEDICAL12951648
ASIGURARIBlocurii operatoriiASIST MED (PL)27093352
ASISTENT MEDICAL (S)27423388
ASISTENT MEDICAL DEB (PL)2476
ASISTENT MEDICAL DEB (S)1754
ASIST MED PR (PL)17964069
ASIST MED PR (SSD)29003832
ASIST.MEDICAL PRINC.SEFA(PL)30663604
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)34384498
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL SEF  (S)4239
BRANCARDIER20772090
INFIRMIERA11822346
INFIRMIERA DEB10422340
INGRIJITOARE17152088
SORA MED.PRINCIPALA2925
ASIGURARIServiciul de Anatomie PatologicaASIST MED PR (PL)53427618
AUTOPSIER49615091
INGRIJITOARE26842822
MEDIC PRIMAR31911136
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE11209
MEDIC SPECIALIST2385071
REG MED PR40974376
ASIGURARIStomatologiiASIST MED PR (PL)1957
INGRIJITOARE11791217
MEDIC PRIMAR21654357
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE4320
MEDIC SPECIALIST3179
REG MED PR15381708
TEHN.DENT.PRINC.PL20772479
ASIGURARILaboratoare de explorari functionaleASIST MED (PL)17492053
ASIST MED PR (PL)6302395
ASIST.MEDICAL PRINC.SEFA(PL)2756
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)27432860
INGRIJITOARE13271351
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE4948
MEDIC SPECIALIST21143191
MEDIC PRIMAR4647
ASIGURARIFARMACIAASIST.FARMACIE PR (PL)12682488
ASIST.FARMACIE PR (SSD)2037
ASIST.FARMACIE (PL)1679
FARM.PRIM.SEF4817
FARMACIST PRIM50665129
FARMACIST2900
INGRIJITOARE11981265
OPER. CALCULATOR I1715
REG.MED.PRINCIPAL16851841
REG.MEDICAL1730
ASIGURARIStatia de SterilizareASIST MED PR (PL)2662
ASISTENT MED DEB (PL)1851
ASISTENT MEDICAL (PL)23422435
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL SEF (S)3321
INFIRMIERA14041644
ASIGURARIServiciul de Supraveghere si Control al Infectiilor NosocomialeAGENT DDD13541682
ASISTENT MED. ( PL)1533
ASIST MED PR (PL)23512467
MEDIC PRIMAR-SEF SERVICIU4613
MEDIC PRIMAR22555282
MEDIC SPECIALIST1550
ASIGURARIStatia de Hemodializa si Statii de TransfuziiASIST MED (PL)22683277
ASIST MED PR (PL)15823916
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)4638
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (SSD)3250
INFIRMIERA19362004
INFIRMIERA DEB1942
INGRIJITOARE1512
MEDIC SPECIALIST20084455
REG MEDICAL2288
PSIHOLOG SPECIALIST3606
ASIGURARIUrgenta si Birou evidenta Internari-externariBRANCARDIER11151283
INFIRMIER10131513
REG.MED.PRINCIPAL22322366
REG.MEDICAL21452273
ASIGURARIPERSONAL TESA SI MUNCITORIARHIVAR I1607
ASIST MED PR (PL)25412831
ASISTENT MEDICAL (PL)3842061
ASISTENT MEDICAL DEB  (PL)2567
CASIER1512
CONSILIER JURIDIC I A28332853
CONSILIER JURIDIC DEB1487
CONTABIL IA17711885
ECONOMIST DEB1580
ECONOMIST I22872583
ECONOMIST IA25322845
ECONOMIST II1902
FUNCTIONAR  I1792
INGINER I2222
INGINER IA11252903
INGRIJITOARE9332229
INSPECTOR SPEC I27152769
INSPECTOR SPEC. II2228
MEDIC PRIMAR22132295
MUNCITOR CALIFICAT I4272128
MUNCITOR CALIFICAT II12491836
MUNCITOR CALIFICAT III11681855
MUNCITOR CALIFICAT IV5791715
MUNCITOR NECALIFICAT10831896
OPER. CALCULATOR II1556
POMPIER I16971781
PORTAR12891789
PSHIOLOG PRACTICANT2273
REFERENT I S26822904
REFERENT II S20752360
REFERENT III S15131898
REG.MED.DEBUTANT12691756
REG.MED.PRINCIPAL1833
SEF BIROU23353027
SEF ECHIPA MUNCITORI13432049
SEF FORMATIE MUNCITORI14801682
SEF FORMATIE POMPIERI1504
SEF SERVICIU33533767
SOFER II14882742
SPALATOREASA11551501
STAT.PRINC. MEDICAL1763
SUBINGINER I2194
TEHNICIAN IA1713
VENITURI PROPRIICompartimentul CultePREOT GR.II16811700
PREOT GR.I19782161
TRANSFERURIUPUASIST.MED.DEB.PL.2484
ASIST.MEDICAL PRINC.SEFA(PL)5793
ASISTENT MEDICAL (PL)29244863
ASISTENT MEDICAL (S)26875213
ASISTENT MEDICAL (SSD)3334
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (LS)3381
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)27877382
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (SSD)47395319
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (S)7005
ASISTENT SOCIAL3419
ASISTENT SOCIAL (S)4109
ASISTENT SOCIAL PRINCIPAL (S)6090
BRANCARDIER17202487
INFIRMIER18832533
INFIRMIER DEB19842052
INGRIJITOARE19022469
MEDIC41444870
MEDIC PRIMAR41211745
MEDIC PRIMAR – SEF SECTIE10451
MEDIC REZ.AN III1511
MEDIC REZ.AN IV18001982
MEDIC REZ.AN V11053859
MEDIC SPECIALIST57110620
OPER. CALCULATOR I3039
REG.MED.PRINCIPAL26503334
REG.MEDICAL23413075
SOFER AUTOSANITARA II20412973
TRANSFERURICabinet medicina sportivaASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)20072076
INGRIJITOARE1239
MEDIC PRIMAR19763948
TRANSFERURIC.S.M. copiiASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)32513382
MEDIC PRIMAR59106078
MEDIC PRIMAR-SEF5815
PSIHOLOG PR.35443605
TRANSFERURIMED.REZ.STOMATOLOG AN IMED.REZ.STOMATOLOG AN I14472560
TRANSFERURIMED.REZ.STOMATOLOG AN IIMED.REZ.STOMATOLOG AN II16192307
TRANSFERURIMED.REZ.STOMATOLOG AN IIIMED.REZ.STOMATOLOG AN III2342233
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IMEDIC REZ.AN I836045
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IIMEDIC REZ.AN II16196377
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IIIMEDIC REZ.AN III2985589
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IVMEDIC REZ.AN IV3175682
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN VMEDIC REZ.AN V3174168
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN VIMEDIC REZ.AN VI29213776
TRANSPLANTTRANSPLANTASISTENT MEDICAL (S)2300
TRANSPLANT ATITRANSPLANT ATIASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (SSD)1352
MEDIC SPECIALIST1305
MEDIC PRIMAR2100
PN SCREENING DEPISTARE DE CANCER DE COL UTERINPN SCREENING CANCER COL UTERINMEDIC PRIMAR1886
ECONOMIST IA1728
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)401
PN SANATATEA FEMEII SI A COPILULUISCREENING PT DEPISTAREA FENICETONURIEIMEDIC SPECIALIST2946
PN SUPRAVEGHERE SI CONTROL INFECTII NOSOCOMIALEPN SUPRAVEGHERE SI CONTROL INFECTII NOSOCOMIALEASISTENT MEDICAL (PL)264
ECONOMIST IA291
MEDIC PRIMAR14101626