SALARII

Salarii nete octombrie 2017

Sursa de finantareSectiaFunctiaSalariu net valoarea minima sau unica (lei)Salariu net valoarea maxima (lei)
ASIGURARIComitet DirectorMANAGER8502
DIRECTOR FIN CONTABIL5771
DIRECTOR MEDICAL7206
DIRECTOR DE INGRIJIRI4581
ASIGURARISectii cu specialitati chirurgicale          ( exclusiv Clinica de Ortopedie si Traumatologie I)ASIST MED (PL)19082868
ASIST MED DEB (PL)11402070
ASIST MED (S)20222685
ASIST MED PR (PL)4803696
ASIST MED PR (S)27813798
ASIST MED PR (SSD)27722923
ASIST MED PR SEFA (PL)25195702
ASIST MED PR SEFA (S)28943564
BRANCARDIER13021900
INFIRMIERA7242116
INFIRMIERA DEB13921884
INGRIJITOARE3431963
MEDIC PRIMAR1357809
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE19815748
MEDIC REZ.AN IV1357
MEDIC SPECIALIST3845154
MOASA (S)24372953
MOASA PR (S)5624097
PSIHOLOG STAGIAR953
REG MED14531790
REG MED PR17591916
TEHN.DENT. S1691
SORA MED PR SS2312
ASIGURARICl. Ortopedie si Traumatologie IASIST MED (PL)20242538
ASIST MED DEB (S)1389
ASIST MED PR (PL)27823300
ASIST MED PR SEFA (PL)2794
BRANCARDIER13561510
INFIRMIERA13691870
INFIRMIERA DEB15111813
INGRIJITOARE13451811
MEDIC PRIMAR669583
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE9064
MEDIC SPECIALIST4143423
REG MED14661506
ASIGURARISectii cu specialitatii medicaleASIST MED (PL)18323392
ASIST MED DEB (PL)15892359
ASIST MED PR (PL)8164657
ASIST MED PR (S)37154034
ASIST MED PR SEFA (PL)23773543
ASIST MED PR SEFA (S)31483417
ASIST.MEDICAL PRINC.COORDONATOR (PL)3259
ASISTENT MEDICAL (S)18083077
ASIST MED DEB (S)19251972
ASISTENT MEDICAL PR (SSD)25794145
BRANCARDIER11301912
FIZIOKINETOTERAPEUT SPECIALIST2122
INFIRMIERA7552834
INFIRMIERA DEB10091971
INGRIJITOARE7142560
KINETOTERAPEUT PR2381
MEDIC PRIMAR687325
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE13166842
MEDIC REZ AN III324679
MEDIC REZ AN IV3493043
MEDIC REZ AN V1085
MEDIC SPECIALIST514549
PROF CFM PR1934
PSIHOLOG PR30583677
REG MED13071999
REG MED PR9232303
REG.MEDICAL DEB8721534
SORA MED PR2599
ASIGURARISectii si compartimente specialitatea  ATIASIST MED (PL)27314088
ASIST MED DEB (PL)
ASIST MED (S)32373784
ASIST MED DEB (S)
ASIST MED PR (PL)35925761
ASIST MED PR (SSD)36274157
ASIST MED PR SEFA (PL)3506
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL COORDONAT  (PL)34994034
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)40995206
BRANCARDIER22122846
FIZIOKINETOTERAPEUT2679
INFIRMIERA11282883
INFIRMIERA DEB17782628
INGRIJITOARE1212648
MEDIC PRIMAR13878170
MEDIC PRIMAR COORDONATOR39486997
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE6812
MEDIC REZ.AN III5963574
MEDIC REZ.AN V7264053
MEDIC SPECIALIST8166486
REG MED PR2817
REG.MEDICAL2472
REG.MEDICAL DEBUTANT21392504
SUBINGINER I2169
ASIGURARISectii si compartimente specialitati paracliniceASIST MED (PL)18982989
ASIST. MED  (S)1849
ASIST MED PR (PL)21523351
ASIST MED PR SEFA (PL)28352981
BIOLOG PRINCIPAL12943713
FIZICIAN PRINCIPAL3042
LABORANT PRINCIPAL1942
INGRIJITOARE12621552
MEDIC PRIMAR3236006
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE44775383
MEDIC REZ.AN IV517
MEDIC SPECIALIST -SEF SECTIE4588
MEDIC SPECIALIST2535799
REG.MEDICAL1668
REG MED PR17151980
ASIGURARIAmbulatoriu de specialitateASIST MED (PL)18302285
ASISTENT MEDICAL DEB (PL)14711951
ASIST MED PR (PL)11063246
ASIST MED PR (S)3301
ASIST.MEDICAL PRINC.SEF (PL)2494
ASIST.MEDICAL PRINC.COORDONATOR (PL)2141
ASISTENT MEDICAL (S)19022048
INGRIJITOARE641284
MEDIC PRIMAR19216266
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE3879
MEDIC SPECIALIST15002758
MEDIC SPECIALIST COORDONATOR3233
FIZIOKINETOTERAPEUT15341711
PROF CFM PR19342558
PSIHOLOG PR2385
REG MED PR16241901
REG.MEDICAL12181549
ASIGURARIBlocurii operatoriiASIST MED (PL)26563991
ASISTENT MEDICAL (S)21953662
ASIST MED PR (PL)27104207
ASIST MED PR (SSD)30333643
ASIST.MEDICAL PRINC.SEFA(PL)34413580
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)33934235
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL SEF  (S)4166
BRANCARDIER19852044
INFIRMIERA14952494
INFIRMIERA DEB15122024
INGRIJITOARE17432143
SORA MED.PRINCIPALA3261
ASIGURARIServiciul de Anatomie PatologicaASIST MED PR (PL)505814450
ASIST MED (PL)49345065
AUTOPSIER51865198
INGRIJITOARE26822697
MEDIC PRIMAR31911177
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE10708
MEDIC SPECIALIST39975098
REG MED PR40624328
ASIGURARIStomatologiiASIST MED PR (PL)1952
INGRIJITOARE1176
MEDIC PRIMAR19704304
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE3893
MEDIC SPECIALIST3047
REG MED PR14991552
TEHN.DENT.PRINC.PL18882562
ASIGURARILaboratoare de explorari functionaleASIST MED (PL)17472027
ASIST MED PR (PL)11372304
ASIST.MEDICAL PRINC.SEFA(PL)2722
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)27312773
INGRIJITOARE13461398
MEDIC PRIMAR-SEF SECTIE4487
MEDIC SPECIALIST21603209
MEDIC PRIMAR4493
ASIGURARIFARMACIAASIST.FARMACIE PR (PL)19632248
ASIST.FARMACIE PR (SSD)2037
ASIST.FARMACIE (PL)1721
FARM.PRIM.SEF4656
FARMACIST PRIM49495101
FARMACIST19432724
INGRIJITOARE11761234
OPER. CALCULATOR I1745
REG.MED.PRINCIPAL16171812
REG.MEDICAL1680
ASIGURARIStatia de SterilizareASIST MED PR (PL)2638
ASISTENT MEDICAL (PL)22852372
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL SEF (S)3311
INFIRMIERA13741586
ASIGURARIServiciul de Supraveghere si Control al Infectiilor NosocomialeAGENT DDD13461693
ASISTENT MED. ( PL)1513
ASIST MED PR (PL)22852901
MEDIC PRIMAR-SEF SERVICIU4690
MEDIC PRIMAR20565107
MEDIC SPECIALIST2812
REFERENT IS2832
ASIGURARIStatia de Hemodializa si Statii de TransfuziiASIST MED (PL)26903181
ASIST MED PR (PL)28733891
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)4323
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (SSD)4046
INFIRMIERA17691826
INGRIJITOARE1708
MEDIC SPECIALIST21194410
REG MEDICAL2222
PSIHOLOG SPECIALIST3531
ASIGURARIUrgenta si Birou evidenta Internari-externariBRANCARDIER11151348
INFIRMIER11761408
REG.MED.PRINCIPAL22592394
REG.MEDICAL21482153
ASIGURARIPERSONAL TESA SI MUNCITORIARHIVAR I1569
ASIST MED PR (PL)23662638
ASISTENT MEDICAL (PL)17973233
ASISTENT MEDICAL DEB  (PL)
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL  (S)3313
CASIER1514
CONSILIER JURIDIC I A26692798
CONSILIER JURIDIC GRADUL II1205
CONSILIER JURIDIC DEB1027
CONTABIL IA17171881
ECONOMIST I22512866
ECONOMIST IA25322836
ECONOMIST II17101887
FUNCTIONAR  I1781
INGINER I2280
INGINER IA24262863
INGRIJITOARE12032179
INSPECTOR SPEC I26602748
INSPECTOR SPEC. II2228
MEDIC PRIMAR16672210
MUNCITOR CALIFICAT I6602183
MUNCITOR CALIFICAT II12991833
MUNCITOR CALIFICAT III11641853
MUNCITOR CALIFICAT IV5601768
MUNCITOR NECALIFICAT11631498
OPER. CALCULATOR II1556
POMPIER I16721907
PORTAR11921789
PSHIOLOG PRACTICANT2303
REFERENT I S26552832
REFERENT II S20712290
REFERENT III S15151900
REG.MED.DEBUTANT1266
REG.MED.PRINCIPAL1759
REG.MEDICAL1478
SEF BIROU23353021
SEF ECHIPA MUNCITORI13811968
SEF FORMATIE MUNCITORI14781697
SEF FORMATIE POMPIERI1473
SEF SERVICIU33503678
SOFER II14952460
SPALATOREASA12491501
STAT.PRINC. MEDICAL1764
SUBINGINER I2047
TEHNICIAN IA1713
VENITURI PROPRIICompartimentul CultePREOT GR.II16431679
PREOT GR.I19152161
ASIST.MEDICAL PRINC.SEFA(PL)5453
ASISTENT MEDICAL (PL)29926473
ASISTENT MEDICAL (S)17083822
ASISTENT MEDICAL (SSD)3517
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (LS)3395
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)34096977
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (SSD)50875173
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (S)5078
ASISTENT SOCIAL3731
ASISTENT SOCIAL (S)4286
ASISTENT SOCIAL PRINCIPAL (S)49586097
BRANCARDIER16782458
INFIRMIER17122517
INFIRMIER DEB2288
INGRIJITOARE17892469
MEDIC42975350
MEDIC PRIMAR79011465
MEDIC PRIMAR – SEF SECTIE8199
MEDIC REZ.AN III1114
MEDIC REZ.AN IV15802443
MEDIC REZ.AN V4613858
MEDIC SPECIALIST60011265
OPER. CALCULATOR I2878
REG.MED.PRINCIPAL26483589
REG.MEDICAL24463183
SOFER AUTOSANITARA II20432961
TRANSFERURICabinet medicina sportivaASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)20082052
INGRIJITOARE1205
MEDIC PRIMAR19763976
TRANSFERURIC.S.M. copiiASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)31723311
MEDIC PRIMAR59135965
MEDIC PRIMAR-SEF5799
PSIHOLOG PR.35263607
TRANSFERURIMED.REZ.STOMATOLOG AN IMED.REZ.STOMATOLOG AN I14431795
TRANSFERURIMED.REZ.STOMATOLOG AN IIMED.REZ.STOMATOLOG AN II15471996
TRANSFERURIMED.REZ.STOMATOLOG AN IIIMED.REZ.STOMATOLOG AN III9642228
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IMEDIC REZ.AN I7326059
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IIMEDIC REZ.AN II14026313
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IIIMEDIC REZ.AN III8556187
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN IVMEDIC REZ.AN IV1235965
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN VMEDIC REZ.AN V3173672
TRANSFERURIMEDIC REZ.AN VIMEDIC REZ.AN VI29213745
TRANSPLANTTRANSPLANTASISTENT MEDICAL (S)1150
TRANSPLANT ATITRANSPLANT ATIASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (SSD)960
MEDIC SPECIALIST1593
PN SCREENING DEPISTARE DE CANCER DE COL UTERINPN SCREENING CANCER COL UTERINMEDIC PRIMAR1541886
MEDIC SPECIALIST COORDONATOR117
MEDIC338
ECONOMIST I395
ECONOMIST IA1811515
ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL (PL)23624
PN SANATATEA FEMEII SI A COPILULUISCREENING PT DEPISTAREA FENICETONURIEIMEDIC SPECIALIST1472