DECLARAȚII DE AVERE 2019

Declaratii de avere 2019 aferente anului fiscal 2018

Declaratii avere si interese CD 2019

Comitet director Declarații de avere Declarații de interese
Nr crt Nume prenume functie
1 Puiac Ion Claudiu Manager Descarcă Descarcă
2 Lőrinczi Zoltán Director medical Descarcă Descarcă
3 Szederjesi Janos Director Medical Descarcă Descarcă
4 Crăciun Ioan Florin Director financiar contabil Descarcă Descarcă
5 Moldovan Angela Director îngrijiri Descarcă Descarcă

 

Consiliu de administrație Declarații de avere Declarații de interese
1 Moldovan Iuliu Membru Consiliu de administratie Descarcă Descarcă
2 Csiki Iren Zsuzsanna Membru Consiliu de Administraţie Descarcă Descarcă
3 Caraghiaur Stelian Membru Consiliu de Administraţie Descarcă Descarcă
4 Grigorescu Bianca Liana Membru Consiliu de Administraţie Descarcă Descarcă
5 Cordoş Rodica Simona Membru Consiliu de Administraţie Descarcă Descarcă
6 Toma Lenuţa Margareta Membru Consiliu de Administraţie Descarcă Descarcă
7 Strat Alexandru Membru Consiliu de Administraţie Descarcă Descarcă
8 Szász Jozsef Atila Membru Consiliu de Administraţie Descarcă Descarcă
9 Uifălean Gabriela Membru Consiliu de Administraţie Descarcă Descarcă

 

Spital Declarații de avere Declarații de interese
Nr crt Nume prenume Sectie/compartiment, functie
1 Alexandru Ionut Cosmin Inginer Coordonator Compartiment IT Descarcă Descarcă
2 Aruste Doinita Asistent sef Laborator analize medicale Descarcă Descarcă
3 Baci Valentina Mirela Asistent coordonator Compartiment Nefrologie Descarcă Descarcă
4 Balasa Adrian Medic sef Secţia neurochirurgie Descarcă Descarcă
5 Balasa Rodica Ioana Medic sef Sectia clinică Neurologie I Descarcă Descarcă
6 Bancu Ligia Ariana Medic sef Sectia clinica medicina inetrna II Descarcă Descarcă
7 Bancu Serban Vasile Gheorghe Medic sef Sectia clinica chirurgie generala II Descarcă Descarcă
8 Bara Tivadar Medic sef sectia clinica chirurgie generală II Descarcă Descarcă
9 Barbat Rares Medic sef Laborator medicina nucleara Descarcă Descarcă
10 Bataga Simona Maria Medic sef Sectia clinica gastroenterologie Descarcă Descarcă
11 Bataga Tiberiu Medic sef Sectia clinica ortoepdie – tarumatologie Descarcă Descarcă
12 Lazar Eerzsebet Medic sef Sectia clinica hematologie Descarcă Descarcă
13 Benedek Theodora Medic sef Sectia clininca cardiologie Descarcă Descarcă
14 Bloj Lucia Asistent șef Secția Clinica Neurologie I Descarcă Descarcă
15 Boanta Cristina Liliana Asistent coodrdonator Statia de hemodializa Descarcă Descarcă
16 Bodan Leonut Șef Formație Descarcă Descarcă
17 Bolog Ofelia Asistent medical pricipal sef sectia clinica chirurgie generală I Descarcă Descarcă
18 Bui Lucia Angela Sef serviciu SSCIN Descarcă Descarcă
19 Burghelea Andrei Asistent Șef Secția Clinică ATI Descarcă Descarcă
20 Butiurca Manuela Aurora Farmacist sef Descarcă Descarcă
21 Chiorean Claudia Ramona Asistent sef ORL Descarcă Descarcă
22 Cioba Claudia Sef birou salarizare Descarcă Descarcă
23 Copotoiu Sanda Maria Medic sef Sectia clinica ATI Descarcă Descarcă
24 Costea Rodica Asistent șef Secția Clinică de Neonatologie Descarcă Descarcă
25 Crisan Maria Sef birou administrativ Descarcă Descarcă
26 Cucerea Manuela Camelia Medic sef Sectia cilinica neonatologie Descarcă Descarcă
27 Danescu Dorina Voichita Asistent sef Sectia clinica Recuperare Cardiovasculara Descarcă Descarcă
28 Dobreanu Minodora Medic sef Laborator Analize medicale Descarcă Descarcă
29 Dorobantu Dorin Constantin Medic coordonator Compartiment chirurgie plastica, microchirurgie reconstructiva si arsi Descarcă Descarcă
30 Duca Radu Aistent sef Sterilizare Descarcă Descarcă
31 Farcas Dan Mircea Medic sef Laborator explorari functionale Descarcă Descarcă
32 Farcas Ileana Asistent sef Bloc operator I Descarcă Descarcă
33 Floristeanu Florina Sef serviciu  Serviciul evaluare statistica medicala Descarcă Descarcă
34 Furnea Cristina Asistent Coordonator Secția Clinică Gastroenterologie Descarcă Descarcă
35 German Sallo Marta Medic sef Sectia clinica recuperare cardiovasculara Descarcă Descarcă
36 Gorea Florin Cristian Sef foarmatia I Descarcă Descarcă
37 Gozar Horea Gheorghe Medic sef Sectia clinica Chirurgie si ortopedie pediatrica Descarcă Descarcă
38 Gurzu Simona Medic sef Serviciul anatomie patologica Descarcă Descarcă
39 Henter Katalin Asistent sef Sectia clinica hematologie Descarcă Descarcă
40 Herceg Aurora Asistent sef Ambulator stomatologie Descarcă Descarcă
41 Hosu Ioan Medic coordonator Compartiment nefrologie Descarcă Descarcă
42 Jakabfi Edit Asistent sef Secția Clinică Medicină Internă II Descarcă  Descarcă
43 Kacso Rozalia Asistent sef Sectia clinica chirurgie generala II Descarcă Descarcă
44 Lako Andrea Asistent Coordonator Compartiment ATI Descarcă Descarcă
45 Lako Kamelia Asistent sef Laborator Recuperare medicina fizica si balneologie Descarcă Descarcă
46 Luca Petru Sef formatie IV Descarcă Descarcă
47 Marcos Lucica Asistent sef Sectia neurochirurgie Descarcă Descarcă
48 Mare Eva Andrea Asistent Coordonator  Secția Clinică ORL comp. ATI Descarcă Descarcă
49 Marginean Cristina Oana Medic sef Sectia Clinica Pediatrie Descarcă Descarcă
50 Marinescu Simona Medic sef Compartiment ATI copii Descarcă Descarcă
51 Mezei Maria Lucia Sef serviciu Financiar Contabilitate Descarcă Descarcă
52 Mirea Emanuela Asistent sef Sectia clinica medicina interna I Descarcă Descarcă
53 Mogos Antonescu Dan Sef birou Birou evaluare si statisica medicala Descarcă Descarcă
54 Moldovan Gianina Asistent sef Sectia clinica chirurgie orala si maxilo faciala Descarcă Descarcă
55 Molnar Calin Medic sef Sectia clinica chirurgie generala I Descarcă Descarcă
56 Olariu-Chilut Cristina Andra Sef serviciu Serviciul Aprovizionare Descarcă Descarcă
57 Oltean Galafteon Medic sef Sectia clinica medicina interna I Descarcă Descarcă
58 Oltean Viorica Asistent sef Sectia clinica pediatrie Descarcă Descarcă
59 Pacuar Mariana Medic sef Ambulator stomatologie Descarcă Descarcă
60 Pantea Ana Voichita Sef serviciu Serviciul de management al calitatii serviciilor medicale Descarcă Descarcă
61 Papoi Cosmina Firuta Asistent sef Laborator radiologie si imagistica medicala Descarcă Descarcă
62 Perghel Alexandru Sef birou achizitii publice si contractare Descarcă Descarcă
63 Petrovan Cecilia Medic sef Sectia clinica chirurgie orala si maxilo – faciala Descarcă Descarcă
64 Pirla Nicoleta Asistent sef Sectia clinica reumatologie Descarcă Descarcă
65 Pop Alexandru Sorin Sef serviciu  Serviciul tehnic Descarcă Descarcă
66 Pop Sarolta Ildiko Medic sef Laborator recuperare medicina fizica si balneologie Descarcă Descarcă
67 Popoviciu Horatiu Medic sef Sectia clinica reumatologie Descarcă Descarcă
68 Radu Angelica Asistent sef Sectia Clinica medicina inetrna III Descarcă Descarcă
69 Radu Viorica Asistent sef Laborator explorari functionale Descarcă Descarcă
70 Rosca Ovidiu Sef formatia III Descarcă Descarcă
71 Sabau Lidia Sef serviciu Serviciul resurse umane Descarcă Descarcă
72 Sava Nicolae Florin Sef serviciu Serviciul resurse umane Descarcă Descarcă
73 Salanta Maria Medic sef UPU SMURD Descarcă Descarcă
74 Sass Stefan Iuliu Medic Coordonator Compartiment ATI Obstetrică Ginecologie Descarcă Descarcă
75 Savu Maria Asistent sef Sectia clinica neurologie II Descarcă Descarcă
76 Sbircea Cristina Asistent sef Sectia clinica ortopedie Descarcă Descarcă
77 Sigmirean Ana Maria Asistent sef Sectia clinica chirurgie si ortopedie pediatrica Descarcă Descarcă
78 Simu Iunius Paul Medic primar Șef – Laborator Radiologie și Imagistică Medicală Descarcă Descarcă
79 Strat Alexandru Medic Coordonator – Bloc Operator I Descarcă Descarcă
80 Suciu Bogdan Andrei Coodornator Bloc operator I Descarcă Descarcă
81 Suciu Gina Sef departament diabet noli de nutritie si metabolism Descarcă Descarcă
82 Szabo Bela Medic sef Sectia Clinica obstetrica ginecologie Descarcă Descarcă
83 Szasz Jozsef Atila Medic Primar neurolog Descarcă Descarcă
84 Szatmari Szabolcs Medic sef Sectia clinica Neurologie II Descarcă Descarcă
85 Szederjesi Janos Coordonator UTS si Programe nationale Descarcă Descarcă
86 Szekely Ildiko Sef Birou Birou contabilitate Descarcă Descarcă
87 Takacs Laura Sef birou Birou organizare Descarcă Descarcă
88 Todoran Rodica Asistent Coordonator Compartiment Nutriție și Boli Metabolice Descarcă Descarcă
89 Toma Doina Sef birou Bioru financiar Descarcă Descarcă
90 Ungureanu Ian Petru Asistent Coordonator Compartiment ATI copii Descarcă Descarcă
91 Uzun Cosmina Cristina Coordonator UATMR Descarcă Descarcă
92 Vajda Rozalia Asistent Medical Principal Sef Bloc operator III ORL Descarcă Descarcă
93 Vass Hajnal Erzsebet Asistent sef UPU SMURD Descarcă Descarcă
94 Vegh Reka Asistent medical șef Secția Clinică Obstetrică Ginecologie 1 Descarcă Descarcă
95 Zolyomi Karmen Reka Moașă sefă – Sala de nastere Descarcă Descarcă