DECLARAȚII DE AVERE 2018

Declaratii de avere 2018 aferente anului fiscal 2017

Declaratii avere si interese CD 2018

Comitet directorDeclarații de avereDeclarații de interese
Nr crtNume prenumefunctieDescarcăDescarcă
1Puiac Ion ClaudiuManagerDescarcăDescarcă
2Lőrinczi ZoltánDirector medicalDescarcăDescarcă
3Szederjesi JanosDirector Medical InterimarDescarcăDescarcă
4Crăciun Ioan FlorinDirector financiar contabilDescarcăDescarcă
5Moldovan AngelaDirector îngrijiriDescarcăDescarcă
Consiliu de adminsitratieDeclarații de avereDeclarații de interese
1Mureşan Vasile AdrianPresedinte Cosniliu de administratieDescarcăDescarcă
2Csiki Iren ZsuzsannaMembru Consiliu de AdministraţieDescarcăDescarcă
3Caraghiaur StelianMembru Consiliu de AdministraţieDescarcăDescarcă
4Grigorescu Bianca LianaMembru Consiliu de AdministraţieDescarcăDescarcă
5Cordoş Rodica SimonaMembru Consiliu de AdministraţieDescarcăDescarcă
6Toma Lenuţa MargaretaMembru Consiliu de AdministraţieDescarcăDescarcă
7Uifălean GabrielaMembru Consiliu de AdministraţieDescarcăDescarcă
SpitalDeclarații de avereDeclarații de interese
Nr crtNume prenumeSectie/compartiment, functie
1Alexandru Ionut CosminSef birou ITDescarcăDescarcă
2Aruste DoinitaAsistent sef Laborator analize medicaleDescarcăDescarcă
3Baci Valentina MirelaAsistent coordonator Compartiment NefrologieDescarcăDescarcă
4Balasa AdrianMedic sef Secţia neurochirurgieDescarcăDescarcă
5Balasa Rodica IoanaMedic sef Sectia clinică Neurologie IDescarcăDescarcă
6Bancu Ligia ArianaMedic sef Sectia clinica medicina inetrna IIDescarcăDescarcă
7Bancu Serban Vasile GheorgheMedic sef Sectia clinica chirurgie generala IIDescarcăDescarcă
8Barbat RaresMedic sef Laborator medicina nuclearaDescarcăDescarcă
9Bataga Simona MariaMedic sef Sectia clinica gastroenterologieDescarcăDescarcă
10Bataga TiberiuMedic sef Sectia clinica ortoepdie – tarumatologieDescarcăDescarcă
11Benedek IstvanMedic sef Sectia clinica hematologieDescarcăDescarcă
12Benedek TheodoraMedic sef Sectia clininca cardiologieDescarcăDescarcă
13Bloj LuciaAsistent șef Secția Clinica Neurologie IDescarcăDescarcă
14Boanta Cristina LilianaAsistent coodrdonator Statia de hemodializaDescarcăDescarcă
15Bodan LeonutȘef FormațieDescarcăDescarcă
16Bui Lucia AngelaSef serviciu SSCINDescarcăDescarcă
17Burghelea AndreiAsistent Șef Secția Clinică ATIDescarcăDescarcă
18Buruian Mircea MarianMedic sef Laborator radiologie, imagistica medicalaDescarcăDescarcă
19Butiurca Manuela AuroraFarmacist sefDescarcăDescarcă
20Chiorean Claudia RamonaAsistent sef ORLDescarcăDescarcă
21Cioba ClaudiaSef birou salarizareDescarcăDescarcă
22Copotoiu Sanda MariaMedic sef Sectia clinica ATIDescarcăDescarcă
23Costea RodicaAsistent șef Secția Clinică de NeonatologieDescarcăDescarcă
24Crisan MariaSef birou administrativDescarcăDescarcă
25Cucerea Manuela CameliaMedic sef Sectia cilinica neonatologieDescarcăDescarcă
26Danescu Dorina VoichitaAsistent sef Sectia clinica Recuperare CardiovascularaDescarcăDescarcă
27Dobreanu MinodoraMedic sef Laborator Analize medicaleDescarcăDescarcă
28Dorobantu Dorin ConstantinMedic coordonator Compartiment chirurgie plastica, microchirurgie reconstructiva si arsiDescarcăDescarcă
29Duca RaduAistent sef SterilizareDescarcăDescarcă
30Farcas Dan MirceaMedic sef Laborator explorari functionaleDescarcăDescarcă
31Farcas IleanaAsistent sef Bloc operator IDescarcăDescarcă
32Floristeanu FlorinaSef serviciu  Serviciul evaluare statistica medicalaDescarcăDescarcă
33Furnea CristinaAsistent Coordonator Secția Clinică GastroenterologieDescarcăDescarcă
34German Sallo MartaMedic sef Sectia clinica recuperare cardiovascularaDescarcăDescarcă
35Gorea Florin CristianSef foarmatia IDescarcăDescarcă
36Gozar Horea GheorgheMedic sef Sectia clinica Chirurgie si ortopedie pediatricaDescarcăDescarcă
37Gurzu SimonaMedic sef Serviciul anatomie patologicaDescarcăDescarcă
38Henter KatalinAsistent sef Sectia clinica hematologieDescarcăDescarcă
39Herceg AuroraAsistent sef Ambulator stomatologieDescarcăDescarcă
40Hosu IoanMedic coordonator Compartiment nefrologieDescarcăDescarcă
41Jakabfi EditAsistent sef Secția Clinică Medicină Internă IIDescarcă Descarcă
42Kacso RozaliaAsistent sef Sectia clinica chirurgie generala IIDescarcăDescarcă
43Lako AndreaAsistent Coordonator Compartiment ATIDescarcăDescarcă
44Lako KameliaAsistent sef Laborator Recuperare medicina fizica si balneologieDescarcăDescarcă
45Luca PetruSef formatie IVDescarcăDescarcă
46Marcos LucicaAsistent sef Sectia neurochirurgieDescarcăDescarcă
47Mare Eva AndreaAsistent Coordonator  Secția Clinică ORL comp. ATIDescarcăDescarcă
48Marginean Cristina OanaMedic sef Sectia Clinica PediatrieDescarcăDescarcă
49Marinescu SimonaMedic sef Compartiment ATI copiiDescarcăDescarcă
50Mezei Maria LuciaSef serviciu Financiar ContabilitateDescarcăDescarcă
51Mirea EmanuelaAsistent sef Sectia clinica medicina interna IDescarcăDescarcă
52Mogos Antonescu DanSef birou Birou evaluare si statisica medicalaDescarcăDescarcă
53Moldovan GianinaAsistent sef Sectia clinica chirurgie orala si maxilo facialaDescarcăDescarcă
54Molnar CalinMedic sef Sectia clinica chirurgie generala IDescarcăDescarcă
55Olariu-Chilut Cristina AndraSef serviciu Serviciul AprovizionareDescarcăDescarcă
56Oltean GalafteonMedic sef Sectia clinica medicina interna IDescarcăDescarcă
57Oltean VioricaAsistent sef Sectia clinica pediatrieDescarcăDescarcă
58Pacuar MarianaMedic sef Ambulator stomatologieDescarcăDescarcă
59Pantea Ana VoichitaSef serviciu Serviciul de management al calitatii serviciilor medicaleDescarcăDescarcă
60Papoi Cosmina FirutaAsistent sef Laborator radiologie si imagistica medicalaDescarcăDescarcă
61Perghel AlexandruSef birou achizitii publice si contractareDescarcăDescarcă
62Petrovan CeciliaMedic sef Sectia clinica chirurgie orala si maxilo – facialaDescarcăDescarcă
63Pirla NicoletaAsistent sef Sectia clinica reumatologieDescarcăDescarcă
64Pop Alexandru SorinSef serviciu  Serviciul tehnicDescarcăDescarcă
65Pop Sarolta IldikoMedic sef Laborator recuperare medicina fizica si balneologieDescarcăDescarcă
66Popoviciu HoratiuMedic sef Sectia clinica reumatologieDescarcăDescarcă
67Radu AngelicaAsistent sef Sectia Clinica medicina inetrna IIIDescarcăDescarcă
68Radu VioricaAsistent sef Laborator explorari functionaleDescarcăDescarcă
69Rosca OvidiuSef formatia IIIDescarcăDescarcă
70Sabau LidiaSef serviciu Serviciul resurse umaneDescarcăDescarcă
71Salanta MariaMedic sef UPU SMURDDescarcăDescarcă
72Sass Stefan IuliuMedic Coordonator Compartiment ATI Obstetrică GinecologieDescarcăDescarcă
73Savu MariaAsistent sef Sectia clinica neurologie IIDescarcăDescarcă
74Sbircea CristinaAsistent sef Sectia clinica ortopedieDescarcăDescarcă
75Sigmirean Ana MariaAsistent sef Sectia clinica chirurgie si ortopedie pediatricaDescarcăDescarcă
76Strat AlexandruMedic Coordonator – Bloc Operator IDescarcăDescarcă
77Suciu Bogdan AndreiCoodornator Bloc operator IDescarcăDescarcă
78Suciu GinaSef departament diabet noli de nutritie si metabolismDescarcăDescarcă
79Szabo BelaMedic sef Sectia Clinica obstetrica ginecologieDescarcăDescarcă
80Szatmari SzabolcsMedic sef Sectia clinica Neurologie IIDescarcăDescarcă
81Szederjesi JanosCoordonator UTS si Programe nationaleDescarcăDescarcă
82Szekely IldikoSef Birou Birou contabilitateDescarcăDescarcă
83Takacs LauraSef birou Birou organizareDescarcăDescarcă
84Todoran RodicaAsistent Coordonator Compartiment Nutriție și Boli MetaboliceDescarcăDescarcă
85Toma DoinaSef birou Bioru financiarDescarcăDescarcă
86Ungureanu Ian PetruAsistent Coordonator Compartiment ATI copiiDescarcăDescarcă
87Uzun Cosmina CristinaCoordonator UATMRDescarcăDescarcă
88Vass Hajnal ErzsebetAsistent sef UPU SMURDDescarcăDescarcă
89Vegh RekaAsistent medical șef Secția Clinică Obstetrică Ginecologie 1Descarcă