DECLARAȚII DE AVERE 2017

Declaratii de avere 2017 aferente anului fiscal 2016

Declaratii avere si interese CD 2017

Comitet directorDeclarații de avereDeclarații de interese
Nr crtNume prenumefunctieDescarcăDescarcă
1Puiac Ion ClaudiuManagerDescarcăDescarcă
2Lőrinczi ZoltánDirector medicalDescarcăDescarcă
3Crăciun Ioan FlorinDirector financiar contabilDescarcăDescarcă
4Moldovan AngelaDirector îngrijiriDescarcăDescarcă
Consiliu de adminsitratieDeclarații de avereDeclarații de interese
1Mureşan Vasile AdrianMembru CADescarcăDescarcă
2Csiki Iren ZsuzsannaMembru CADescarcăDescarcă
3Caraghiaur StelianMembru CADescarcăDescarcă
4Grigorescu Bianca LianaMembru CADescarcăDescarcă
5Cordoş Rodica SimonaMembru supleant CADescarcăDescarcă
6Toma Lenuţa MargaretaMembru supleant CADescarcăDescarcă
7Uifălean GabrielaMembru supleant CADescarcăDescarcă
8Bacârea VladimirMembru supleant CADescarcăDescarcă
SpitalDeclarații de avereDeclarații de interese
Nr crtNume prenumeSectie/compartiment, functie
1Alexandru Ionut CosminSef birou ITDescarcăDescarcă
2Aruste DoinitaAsistent sef Laborator analize medicaleDescarcăDescarcă
3Baci Valentina MirelaAsistent coordonator Compartiment NefrologieDescarcăDescarcă
4Balasa AdrianMedic sef Secţia neurochirurgieDescarcăDescarcă
5Balasa Rodica IoanaMedic sef Sectia clinică Neurologie IDescarcăDescarcă
6Balasoiu DorinaAsistent sef Bloc operator IIDescarcăDescarcă
7Bancu Ligia ArianaMedic sef Sectia clinica medicina inetrna IIDescarcăDescarcă
8Bancu Serban Vasile GheorgheMedic sef Sectia clinica chirurgie generala IIDescarcăDescarcă
9Barbat RaresMedic sef Laborator medicina nuclearaDescarcăDescarcă
10Bataga Simona MariaMedic sef Sectia clinica gastroenterologieDescarcăDescarcă
11Bataga TiberiuMedic sef Sectia clinica ortoepdie – tarumatologieDescarcăDescarcă
12Benedek IstvanMedic sef Sectia clinica hematologieDescarcăDescarcă
13Benedek TheodoraMedic sef Sectia clininca cardiologieDescarcăDescarcă
14Bloj LuciaAsistent șef Secția Clinica Neurologie IDescarcă
15Biro Piroska EdithAsistent sef Sectia clinica cardiologieDescarcăDescarcă
16Boanta Cristina LilianaAsistent coodrdonator Statia de hemodializaDescarcăDescarcă
17Bodan LeonutȘef FormațieDescarcă
18Bucur Teodor DorelSef formatie IIDescarcăDescarcă
19Bui Lucia AngelaSef serviciu SSCINDescarcăDescarcă
20Bungardean Ioachim CalinSef birou TransportDescarcăDescarcă
21Burghelea AndreiAsistent Șef Secția Clinică ATIDescarcă
22Buruian Mircea MarianMedic sef Laborator radiologie, imagistica medicalaDescarcăDescarcă
23Butiulca Meda SidoniaSef serviciu Resurse umane – plecareDescarcăDescarcă
24Butiurca Manuela AuroraFarmacist sefDescarcăDescarcă
25Chiorean Claudia RamonaAsistent sef ORLDescarcăDescarcă
26Cioba ClaudiaSef birou salarizareDescarcăDescarcă
27Copotoiu Sanda MariaMedic sef Sectia clinica ATIDescarcăDescarcă
28Costea RodicaAsistent șef Secția Clinică de NeonatologieDescarcă
29Crisan MariaSef birou administrativDescarcăDescarcă
30Cucerea Manuela CameliaMedic sef Sectia cilinica neonatologieDescarcăDescarcă
31Danescu Dorina VoichitaAsistent sef Sectia clinica Recuperare CardiovascularaDescarcăDescarcă
32Dobreanu MinodoraMedic sef Laborator Analize medicaleDescarcăDescarcă
33Dorobantu Dorin ConstantinMedic coordonator Compartiment chirurgie plastica, microchirurgie reconstructiva si arsiDescarcăDescarcă
34Duca RaduAistent sef SterilizareDescarcăDescarcă
35Farcas Dan MirceaMedic sef Laborator explorari functionaleDescarcăDescarcă
36Farcas IleanaAsistent sef Bloc operator IDescarcăDescarcă
37Floristeanu FlorinaSef serviciu  Serviciul evaluare statistica medicalaDescarcăDescarcă
38Furnea CristinaAsistent Coordonator Secția Clinică GastroenterologieDescarcă
39German Sallo MartaMedic sef Sectia clinica recuperare cardiovascularaDescarcăDescarcă
40Gorea Florin CristianSef foarmatia IDescarcăDescarcă
41Gozar Horea GheorgheMedic sef Sectia clinica Chirurgie si ortopedie pediatricaDescarcăDescarcă
42Gurzu SimonaMedic sef Serviciul anatomie patologicaDescarcăDescarcă
43Henter KatalinAsistent sef Sectia clinica hematologieDescarcăDescarcă
44Herceg AuroraAsistent sef Ambulator stomatologieDescarcăDescarcă
45Hosu IoanMedic coordonator Compartiment nefrologieDescarcăDescarcă
46Iakob Caludia CorneliaAsistent sef Sectia clinica neurologieDescarcăDescarcă
47Ioja Aurora AninaAsistent sef Sectia clinica Obstetrica GinecologieDescarcăDescarcă
48Jakabfi EditAsistent sef Secția Clinică Medicină Internă IIDescarcă
49Kacso RozaliaAsistent sef Sectia clinica chirurgie generala IIDescarcăDescarcă
50Lako AndreaAsistent Coordonator Compartiment ATIDescarcă
51Lako KameliaAsistent sef Laborator Recuperare medicina fizica si balneologieDescarcăDescarcă
52Luca PetruSef formatie IVDescarcăDescarcă
53Marcos LucicaAsistent sef Sectia neurochirurgieDescarcăDescarcă
54Mare Eva AndreaAsistent Coordonator  Secția Clinică ORL comp. ATIDescarcă
55Marginean Cristina OanaMedic sef Sectia Clinica PediatrieDescarcăDescarcă
56Marinescu SimonaMedic sef Compartiment ATI copiiDescarcăDescarcă
57Mezei Maria LuciaSef serviciu Financiar ContabilitateDescarcăDescarcă
58Mirea EmanuelaAsistent sef Sectia clinica medicina interna IDescarcăDescarcă
59Mogos Antonescu DanSef birou Birou evaluare si statisica medicalaDescarcăDescarcă
60Moldovan GianinaAsistent sef Sectia clinica chirurgie orala si maxilo facialaDescarcăDescarcă
61Molnar CalinMedic sef Sectia clinica chirurgie generala IDescarcăDescarcă
62Muhlfay GheorgheMedic sef Sectia cLinica ORLDescarcăDescarcă
63Nicolae DanielaAsistent sef Bloc Operator IVDescarcăDescarcă
64Olariu-Chilut Cristina AndraSef serviciu Serviciul AprovizionareDescarcăDescarcă
65Oltean GalafteonMedic sef Sectia clinica medicina interna IDescarcăDescarcă
66Oltean VioricaAsistent sef Sectia clinica pediatrieDescarcăDescarcă
67Pacuar MarianaMedic sef Ambulator stomatologieDescarcăDescarcă
68Pantea Ana VoichitaSef serviciu Serviciul de management al calitatii serviciilor medicaleDescarcăDescarcă
69Papoi Cosmina FirutaAsistent sef Laborator radiologie si imagistica medicalaDescarcăDescarcă
70Perghel AlexandruSef birou achizitii publice si contractareDescarcăDescarcă
71Petrovan CeciliaMedic sef Sectia clinica chirurgie orala si maxilo – facialaDescarcăDescarcă
72Pirla NicoletaAsistent sef Sectia clinica reumatologieDescarcăDescarcă
73Pop Alexandru SorinSef serviciu  Serviciul tehnicDescarcăDescarcă
74Pop Sarolta IldikoMedic sef Laborator recuperare medicina fizica si balneologieDescarcăDescarcă
75Popa AuroraAsistent sef Serviciul anatomie patologicaDescarcăDescarcă
76Popoviciu HoratiuMedic sef Sectia clinica reumatologieDescarcăDescarcă
77Prunas Elena MariaAsistent sef Compartiment ATI ORLDescarcăDescarcă
78Radu AngelicaAsistent sef Sectia Clinica medicina inetrna IIIDescarcăDescarcă
79Radu VioricaAsistent sef Laborator explorari functionaleDescarcăDescarcă
80Rosca OvidiuSef formatia IIIDescarcăDescarcă
81Sabau LidiaSef serviciu Serviciul resurse umaneDescarcăDescarcă
82Salanta MariaMedic sef UPU SMURDDescarcăDescarcă
83Sass Stefan IuliuMedic Coordonator Compartiment ATI Obstetrică GinecologieDescarcă
84Savu MariaAsistent sef Sectia clinica neurologie IIDescarcăDescarcă
85Sbircea CristinaAsistent sef Sectia clinica ortopedieDescarcăDescarcă
86Sigmirean Ana MariaAsistent sef Sectia clinica chirurgie si ortopedie pediatricaDescarcăDescarcă
87Strat AlexandruCoordonator Bloc operator I / incetare coordonator bloc operatorDescarcăDescarcă
88Suciu Bogdan AndreiCoodornator Bloc operator IDescarcăDescarcă
89Suciu GinaDescarcă
90Szabo BelaMedic sef Sectia Clinica obstetrica ginecologieDescarcăDescarcă
91Szatmari SzabolcsMedic sef Sectia clinica Neurologie IIDescarcăDescarcă
92Szederjesi JanosCoordonator UTS si Programe nationaleDescarcăDescarcă
93Szekely IldikoSef Birou Birou contabilitateDescarcăDescarcă
94Szigetvari TundeAsistent sef Sectia clinica medicina interna IIDescarcăDescarcă
95Takacs LauraSef birou Birou organizareDescarcăDescarcă
96Tilea IoanMedic sef Sectia clinica medicina interna IIIDescarcăDescarcă
97Todoran RodicaAsistent Coordonator Compartiment Nutriție și Boli MetaboliceDescarcă
98Toma DoinaSef birou Bioru financiarDescarcăDescarcă
99Ungureanu Ian PetruAsistent Coordonator Compartiment ATI copiiDescarcă
100Uzun Cosmina CristinaCoordonator UATMRDescarcăDescarcă
101Vass Hajnal ErzsebetAsistent sef UPU SMURDDescarcăDescarcă
102Vegh RekaAsistent medical șef Secția Clinică Obstetrică Ginecologie 1Descarcă