DECLARAȚII DE AVERE 2017

Declaratii de avere 2017 aferente anului fiscal 2016

Declaratii avere si interese CD 2017

Comitet directorDeclarații de avereDeclarații de interese
Nr crtNume prenumefunctieDescarcăDescarcă
1Puiac Ion ClaudiuManagerDescarcăDescarcă
2Lőrinczi ZoltánDirector medicalDescarcăDescarcă
3Crăciun Ioan FlorinDirector financiar contabilDescarcăDescarcă
4Moldovan AngelaDirector îngrijiriDescarcăDescarcă
Consiliu de adminsitratieDeclarații de avereDeclarații de interese
1Mureşan Vasile AdrianMembru CADescarcăDescarcă
2Csiki Iren ZsuzsannaMembru CADescarcăDescarcă
3Caraghiaur StelianMembru CADescarcăDescarcă
4Grigorescu Bianca LianaMembru CADescarcăDescarcă
5Cordoş Rodica SimonaMembru supleant CADescarcăDescarcă
6Toma Lenuţa MargaretaMembru supleant CADescarcăDescarcă
7Uifălean GabrielaMembru supleant CADescarcăDescarcă
8Bacârea VladimirMembru supleant CADescarcăDescarcă
SpitalDeclarații de avereDeclarații de interese
Nr crtNume prenumeSectie/compartiment, functie
1Alexandru Ionut CosminSef birou ITDescarcăDescarcă
2Aruste DoinitaAsistent sef Laborator analize medicaleDescarcăDescarcă
3Baci Valentina MirelaAsistent coordonator Compartiment NefrologieDescarcăDescarcă
4Balasa AdrianMedic sef Secţia neurochirurgieDescarcăDescarcă
5Balasa Rodica IoanaMedic sef Sectia clinică Neurologie IDescarcăDescarcă
6Balasoiu DorinaAsistent sef Bloc operator IIDescarcăDescarcă
7Bancu Ligia ArianaMedic sef Sectia clinica medicina inetrna IIDescarcăDescarcă
8Bancu Serban Vasile GheorgheMedic sef Sectia clinica chirurgie generala IIDescarcăDescarcă
9Barbat RaresMedic sef Laborator medicina nuclearaDescarcăDescarcă
10Bataga Simona MariaMedic sef Sectia clinica gastroenterologieDescarcăDescarcă
11Bataga TiberiuMedic sef Sectia clinica ortoepdie – tarumatologieDescarcăDescarcă
12Benedek IstvanMedic sef Sectia clinica hematologieDescarcăDescarcă
13Benedek TheodoraMedic sef Sectia clininca cardiologieDescarcăDescarcă
14Biro Piroska EdithAsistent sef Sectia clinica cardiologieDescarcăDescarcă
15Boanta Cristina LilianaAsistent coodrdonator Statia de hemodializaDescarcăDescarcă
16Bucur Teodor DorelSef formatie IIDescarcăDescarcă
17Bui Lucia AngelaSef serviciu SSCINDescarcăDescarcă
18Bungardean Ioachim CalinSef birou TransportDescarcăDescarcă
19Buruian Mircea MarianMedic sef Laborator radiologie, imagistica medicalaDescarcăDescarcă
20Butiulca Meda SidoniaSef serviciu Resurse umane – plecareDescarcăDescarcă
21Butiurca Manuela AuroraFarmacist sefDescarcăDescarcă
22Chiorean Claudia RamonaAsistent sef ORLDescarcăDescarcă
23Cioba ClaudiaSef birou salarizareDescarcăDescarcă
24Copotoiu Sanda MariaMedic sef Sectia clinica ATIDescarcăDescarcă
25Crisan MariaSef birou administrativDescarcăDescarcă
26Cucerea Manuela CameliaMedic sef Sectia cilinica neonatologieDescarcăDescarcă
27Danescu Dorina VoichitaAsistent sef Sectia clinica Recuperare CardiovascularaDescarcăDescarcă
28Dobreanu MinodoraMedic sef Laborator Analize medicaleDescarcăDescarcă
29Dorobantu Dorin ConstantinMedic coordonator Compartiment chirurgie plastica, microchirurgie reconstructiva si arsiDescarcăDescarcă
30Duca RaduAistent sef SterilizareDescarcăDescarcă
31Farcas Dan MirceaMedic sef Laborator explorari functionaleDescarcăDescarcă
32Farcas IleanaAsistent sef Bloc operator IDescarcăDescarcă
33Floristeanu FlorinaSef serviciu  Serviciul evaluare statistica medicalaDescarcăDescarcă
34German Sallo MartaMedic sef Sectia clinica recuperare cardiovascularaDescarcăDescarcă
35Gorea Florin CristianSef foarmatia IDescarcăDescarcă
36Gozar Horea GheorgheMedic sef Sectia clinica Chirurgie si ortopedie pediatricaDescarcăDescarcă
37Gurzu SimonaMedic sef Serviciul anatomie patologicaDescarcăDescarcă
38Henter KatalinAsistent sef Sectia clinica hematologieDescarcăDescarcă
39Herceg AuroraAsistent sef Ambulator stomatologieDescarcăDescarcă
40Hosu IoanMedic coordonator Compartiment nefrologieDescarcăDescarcă
41Iakob Caludia CorneliaAsistent sef Sectia clinica neurologieDescarcăDescarcă
42Ioja Aurora AninaAsistent sef Sectia clinica Obstetrica GinecologieDescarcăDescarcă
43Kacso RozaliaAsistent sef Sectia clinica chirurgie generala IIDescarcăDescarcă
44Lako KameliaAsistent sef Laborator Recuperare medicina fizica si balneologieDescarcăDescarcă
45Luca PetruSef formatie IVDescarcăDescarcă
46Marcos LucicaAsistent sef Sectia neurochirurgieDescarcăDescarcă
47Marginean Cristina OanaMedic sef Sectia Clinica PediatrieDescarcăDescarcă
48Marinescu SimonaMedic sef Compartiment ATI copiiDescarcăDescarcă
49Mezei Maria LuciaSef serviciu Financiar ContabilitateDescarcăDescarcă
50Mirea EmanuelaAsistent sef Sectia clinica medicina interna IDescarcăDescarcă
51Mogos Antonescu DanSef birou Birou evaluare si statisica medicalaDescarcăDescarcă
52Moldovan GianinaAsistent sef Sectia clinica chirurgie orala si maxilo facialaDescarcăDescarcă
53Molnar CalinMedic sef Sectia clinica chirurgie generala IDescarcăDescarcă
54Muhlfay GheorgheMedic sef Sectia cLinica ORLDescarcăDescarcă
55Nicolae DanielaAsistent sef Bloc Operator IVDescarcăDescarcă
56Olariu-Chilut Cristina AndraSef serviciu Serviciul AprovizionareDescarcăDescarcă
57Oltean GalafteonMedic sef Sectia clinica medicina interna IDescarcăDescarcă
58Oltean VioricaAsistent sef Sectia clinica pediatrieDescarcăDescarcă
59Pacuar MarianaMedic sef Ambulator stomatologieDescarcăDescarcă
60Pantea Ana VoichitaSef serviciu Serviciul de management al calitatii serviciilor medicaleDescarcăDescarcă
61Papoi Cosmina FirutaAsistent sef Laborator radiologie si imagistica medicalaDescarcăDescarcă
62Perghel AlexandruSef birou achizitii publice si contractareDescarcăDescarcă
63Petrovan CeciliaMedic sef Sectia clinica chirurgie orala si maxilo – facialaDescarcăDescarcă
64Pirla NicoletaAsistent sef Sectia clinica reumatologieDescarcăDescarcă
65Pop Alexandru SorinSef serviciu  Serviciul tehnicDescarcăDescarcă
66Pop Sarolta IldikoMedic sef Laborator recuperare medicina fizica si balneologieDescarcăDescarcă
67Popa AuroraAsistent sef Serviciul anatomie patologicaDescarcăDescarcă
68Popoviciu HoratiuMedic sef Sectia clinica reumatologieDescarcăDescarcă
69Prunas Elena MariaAsistent sef Compartiment ATI ORLDescarcăDescarcă
70Radu AngelicaAsistent sef Sectia Clinica medicina inetrna IIIDescarcăDescarcă
71Radu VioricaAsistent sef Laborator explorari functionaleDescarcăDescarcă
72Rosca OvidiuSef formatia IIIDescarcăDescarcă
73Sabau LidiaSef serviciu Serviciul resurse umaneDescarcăDescarcă
74Salanta MariaMedic sef UPU SMURDDescarcăDescarcă
75Savu MariaAsistent sef Sectia clinica neurologie IIDescarcăDescarcă
76Sbircea CristinaAsistent sef Sectia clinica ortopedieDescarcăDescarcă
77Sigmirean Ana MariaAsistent sef Sectia clinica chirurgie si ortopedie pediatricaDescarcăDescarcă
78Strat AlexandruCoordonator Bloc operator I / incetare coordonator bloc operatorDescarcăDescarcă
79Suciu Bogdan AndreiCoodornator Bloc operator IDescarcăDescarcă
80Szabo BelaMedic sef Sectia Clinica obstetrica ginecologieDescarcăDescarcă
81Szatmari SzabolcsMedic sef Sectia clinica Neurologie IIDescarcăDescarcă
82Szederjesi JanosCoordonator UTS si Programe nationaleDescarcăDescarcă
83Szekely IldikoSef Birou Birou contabilitateDescarcăDescarcă
84Szigetvari TundeAsistent sef Sectia clinica medicina interna IIDescarcăDescarcă
85Takacs LauraSef birou Birou organizareDescarcăDescarcă
86Tilea IoanMedic sef Sectia clinica medicina interna IIIDescarcăDescarcă
87Toma DoinaSef birou Bioru financiarDescarcăDescarcă
88Uzun Cosmina CristinaCoordonator UATMRDescarcăDescarcă
89Vass Hajnal ErzsebetAsistent sef UPU SMURDDescarcăDescarcă