DECLARAȚII DE AVERE 2016

Declaratii de avere 2016 aferente anului fiscal 2015

Declaratii avere si interese CD 2016

Nr.crtNume și PrenumeFuncțiaDeclarații de avereDeclarații de interese
1Puiac Ion ClaudiuManagerDescarcaDescarca
2Crăciun Ioan FlorinDirector Financiar ContabilDescarcaDescarca
3Moldovan AngelaDirector de îngrijiriDescarcaDescarca
4Lorinczi ZoltanDirector MedicalDescarcaDescarca

Declarații avere și interese CA 2016

Nr.crtNume și PrenumeFuncțiaDeclarații de avereDeclarații de interese
1Mureșan Vasile AdrianMembru CADescarcaDescarca
2Csiki Iren ZsuzsannaMembru CADescarcaDescarca
3Caraghiaur StelianMembru CADescarcaDescarca
4Grigorescu Bianca LianaMembru CADescarcaDescarca
5Toma Lenuta MargaretaMembru supleant CADescarcaDescarca
6Uifalean GabrielaMembru supleant CADescarcaDescarca
7Cordos Rodica SimonaMembru supleant CADescarcaDescarca
8Bacârea VladimirMembru supleant CADescarcaDescarca
9Dorobantu Dorin ConstantinMembru supleant CADescarcaDescarca

Declaratii avere și interese 2016

Nr.crtNume și PrenumeFuncțiaDeclarații de avereDeclarații de interese
1Aruste DoinitaAsistent medical sef Laborator Analize medicaleDescarcaDescarca
2Bacârea VladimirProfesor UMF Tg.MureșDescarcaDescarca
3Baci ValentinaAsistent medical sef NefrologieDescarcaDescarca
4Balasa AdrianMedic Sef Sectie NeurochirurgieDescarcaDescarca
5Balasa Rodica IoanaMedic Sef Sectie Neurologie IDescarcaDescarca
6Balasoiu DorinaAsistent Sef Bloc Operator Chirurgie PediatricaDescarcaDescarca
7Bancu LigiaMedic Sef Sectie Medicina Interna IIDescarcaDescarca
8Bancu Serban Vasile GheorgheMedic Sef sectie Chirurgie IIDescarcaDescarca
9Barbat RaresMedic Sef Laborator Medicina NuclearaDescarcaDescarca
10Bataga SimonaMedic Sef GastroenetrologieDescarcaDescarca
11Benedek TheodoraMedic Sef sectie cardiologieDescarcaDescarca
12Benedek IstvanMedic Sef Sectie HematologieDescarcaDescarca
13 Dorobanțu Dorin Constantin Medic coordonator Chirurgie Plastica Descarca Descarca
14Biro PiroskaAsistent medical sef sectie CardiologieDescarcaDescarca
15Boanta CristinaAsistent medical sef hemodializaDescarcaDescarca
16Boeriu CristianMedic Sef Coordonator SMURDDescarcaDescarca
17Bucur DorelȘef Formație IIDescarcaDescarca
18Bui Lucia AngelaMedic sef SSCINDescarcaDescarca
19Bungardean I. CalinSef Serviciu AdministrativDescarcaDescarca
20Butiurca Manuela AuroraSef Farmacia IDescarcaDescarca
21Chiorean Ramona ClaudiaAsistent medical sef Sectie ORLDescarcaDescarca
22Chirila TudorSef Birou informaticaDescarcaDescarca
23Cioba ClaudiaSef Birou SalarizareDescarcaDescarca
24Molnar CălinMedic Sef sectie Chirurgie IDescarcaDescarca
25Copotoiu SandaMedic Sef sectie ATIDescarcaDescarca
26Cozlea LaurentiuMedic Sef Sectie Medicina Interna IIIDescarcaDescarca
27Cozma RodicaSef Birou ContabilitateDescarcaDescarca
28Cucerea ManuelaMedic Sef Sectie NeonatologieDescarcaDescarca
29Danescu DorinaAsistent medical sef Sectie Recuperare CardiovascularaDescarcaDescarca
30Dobreanu MinodoraMedic Sef Laborator analize medicaleDescarcaDescarca
31Duca RaduAsistent sef sterilizareDescarcaDescarca
32Egyed ZsigmondMedic Sef Laborator Anatomie PatologicaDescarcaDescarca
33Farcas Dan MirceaMedic Sef Laborator Explorari functionale neinvazive IIDescarcaDescarca
34Farcas IleanaAsistent sef Bloc Operator IDescarcaDescarca
35Filip AnaInspector Resurse UmaneDescarcaDescarca
36Gorea FlorinSef Formatia IDescarcaDescarca
37Gozar GheorgheMedic Sef sectie Chirurgie si Ortopedie PediatricaDescarcaDescarca
38Hejjas VioricaAsistent medical sef Sectie Medicina Interna IIIDescarcaDescarca
39Henter KatalinAsistent medical sef sectie HematologieDescarcaDescarca
40Herceg AuroraAsistent medical sef Stomatologie PediatricaDescarcaDescarca
41Hosu IoanMedic sef Compartiment nefrologie si hemodializaDescarcaDescarca
42Iakob ClaudiaAsistent medical sef Sectie Neurologie IDescarcaDescarca
43Ioja AuroraAsistent medical sef sectie Obstetrica GinecologieDescarcaDescarca
44Kacso RozaliaAsistent medical sef sectie Chirurgie IIDescarcaDescarca
45Lorinczi ZoltanDirector medicalDescarcaDescarca
46Luca PetruSef Formatia VDescarcaDescarca
47Marcos LucicaAsistent medical sef Sectie NeurochirurgieDescarcaDescarca
48Marinescu SimonaMedic Coordonator Compartiment ATI CopiiDescarcaDescarca
49Marginean OanaMedic Sef Sectie PediatrieDescarcaDescarca
50Mera RodicaMedic Sef LSM CopiiDescarcaDescarca
51Mirea EmanuelaAsistent medical sef Sectie Medicina Interna IDescarcaDescarca
52Mezei MariaSef Serviciu Financiar ContabilDescarcaDescarca
53Moldovan GianinaAsistent medical sef Sectie chirurgie orala si maxilo-facialaDescarcaDescarca
54Muhlfay GheorgheMedic Sef Sectie ORLDescarcaDescarca
55Negrusa IoanSef Bloc alimentarDescarcaDescarca
56Nicolae DanielaAsistent medical sef ATI si terapia dureriiDescarcaDescarca
57Oltean GalafteonMedic Sef Sectie Medicina Interna IDescarcaDescarca
58Oltean VioricaAsistent medical sef Sectie PediatrieDescarcaDescarca
59Olariu Chilut Cristina AndraSef Serviciu AprovizionareDescarcaDescarca
60Pacurar MarianaMedic Sef Sectie Stomatologie PediatricaDescarcaDescarca
61Pantea Ana VoichitaSef Serviciu Managementul Calitatii Serviciilor MedicaleDescarcaDescarca
62Papoi CosminaAsistent medical sef Laborator Radiologie si imagistica medicalaDescarcaDescarca
63Petrovan CeciliaSef Sectie ClinicaDescarcaDescarca
64Parla NicoletaAsistent medical sef Sectie ReumatologieDescarcaDescarca
65Pop Alexandru SorinSef serviciu TehnicDescarcaDescarca
66Pop Sarolta IldikoMedic Sef Laborator Recuperare Fizica si BalneologieDescarcaDescarca
67Popa AuroraAsistent medical coordonator Anatomie PatlogicaDescarcaDescarca
68Popoviciu HoratiuMedic Sef Sectie ReumatologieDescarcaDescarca
69Prunas Elena MariaAsistent medical sef bloc operator ORLDescarcaDescarca
70Radu VioricaAsistent sef Sef Laborator Explorari functionale IIDescarcaDescarca
71Rosca OvidiuSef Formatia III – IVDescarcaDescarca
72Sabau Maria GabrielaAsistent medical sef sectie ATIDescarcaDescarca
73Savu MariaAsistent medical sef Sectie Neurologie IIDescarcaDescarca
74Sbircea CristinaAsistent medical sef Sectie Ortopedie-TraumatologieDescarcaDescarca
75Simon NeliSef Birou Achizitii Publice si ContractareDescarcaDescarca
76Strat AlexandruMedic coordonator Bloc Operator 1DescarcaDescarca
77Suteu MirceaSef Formatia II  
78Szathmari LaszloSef serviciu SIEPP, PSI, Protectie civila si situatii de urgentaDescarcaDescarca
79Szigetvari TundeAsistent medical sef Sectie Medicina Interna IIDescarcaDescarca
80Szatmari SzabolcsSef ClinicaDescarcaDescarca
81Sabau LidiaBirou OrganizareDescarcaDescarca
82Toma DoinaSef Birou FinaciarDescarcaDescarca
83Vass HajnalAsistent medical sef UPUDescarcaDescarca
84Floristeanu Florina MariaSef Serviciu Evaluare si Statistica MedicalaDescarcaDescarca
85Ceana Daniela EdithSef BirouDescarcaDescarca
86Bataga TiberiuȘef secție Ortopedie și TraumatologieDescarcaDescarca
87Crisan MariaSef Birou AdministrativDescarcaDescarca
88Crisan RaduMembru supleant in Consiliul de AdministratieDescarcaDescarca
89Iancu AdrianMedic CoordonatorDescarcaDescarca
90Lako KameliaAsistent SefDescarcaDescarca
91Molnar CalinSef ClinicaDescarcaDescarca
92Sigmirean Ana MariaAsistenta Medicala SefaDescarcaDescarca
93Suciu Gina CameliaSef Departament Diabet, boli nutritieDescarcaDescarca
94Todoran Maria RodicaAsistent CoordonatorDescarcaDescarca
95Zalog EmiliaAsistentă Șefă Cl. Chirurgie IDescarcaDescarca
96Szabo BelaSef sectie Obstetrica GinecologieDescarcaDescarca
97Moldovan Negoita MarianaFost membru CADescarcaDescarca
98 Crisan RaduFost membru CADescarcaDescarca
99Strat AlexandruCoordonator Bloc Operator IDescarcaDescarca
100Marinescu SimonaCoordonator Compartiment DiabetDescarcaDescarca
101Ceana Daniela-EdithSef birou evidenta pacienti si relatii CASDescarcaDescarca